foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Nie tak dawno media w Polsce grzmiały oburzeniem na zajęcie konsulatu w Doniecku przez DRL. Jak to się stało, że ta placówka w ogóle stała pusta? Rozkaz ewakuacji nadszedł po tym jak (podobno) podczas wiecu poparcia dla nowych władz kilka kamieni rzucono w stronę budynku. 

 

 Jeżeli w oparciu o to stwierdzać wysoki poziom zagrożenia, to ambasada rosyjska w Warszawie już dawno powinna świecić pustkami. Rząd warszawski wybrał drogę prowadzenia krucjaty przeciwko wszystkiemu co rosyjskie, wybrał drogę bezgranicznego uwielbienia dla szaleńców i morderców z Kijowa.

 

Rząd warszawski doskonale wie, że ludność bombardowana bombami fosforowymi i atakowana czołgami mogłaby wybrać za cel właśnie konsulat, więc zamiast prowadzić logiczną politykę, wybrał drogę ucieczki.

 

Teraz rząd warszawski zachowuję się jakby chciał koniecznie wywołać wojnę z Rosją, myślę, że wtedy wybierze taką samą drogę.

 

Dawid Hudziec (Przedstawiciel OWP w Doniecku)

Komentarze obsługiwane przez CComment

Są ludzie, którzy w polityce uznają tylko żniwo - nawożenie, orka i siew są niepotrzebne. Są tacy, którzy podczas pierwszych robót w polu już pytają o plon, a gdy nie widzą, zniechęcają się i odchodzą.
Polska bez żadnej wątpliwości ma o wiele więcej takich ludzi niż inne kraje. Wynika to niezawodnie stąd, żeśmy przez długi czas żyli bez polityki we właściwym tego słowa znaczeniu. To, co się nazywało polityką, to nie były ruchy celowe, jeno odruchy.
Roman Dmowski