foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Delegacja warszawskiego Obozu Wielkiej Polski (OWP) złożyła dziś o godz. 13.00 w kancelarii Prezydenta RP rezolucje ze zgromadzenia z dnia 06.09.2014 r. Wraz z dokumentem złożono pismo przewodnie jak również przeszło 50 podpisów uczestników ostatniego wiecu.

 

Jak się okazuje kolejna demonstracja organizowana przez OWP pod hasłem „Nie wojnie z Rosją” ma odbyć się w najbliższy piątek o godz. 16.15 pod Sejmem RP.

Tymczasem w piśmie do Komorowskiego czytamy:

„Szanowny Panie Prezydencie!
Dnia 6 września b.r. pod Ambasadą Ukrainy w Warszawie (Al. J. Ch. Szucha 7) miała miejsce nasza demonstracja przeciwko ukraińskiej interwencji w Donbasie. Podobne zgromadzenia odbyły się pod ukraińskimi konsulatami w Krakowie i Lublinie w ramach ogólnopolskiej akcji „Nie wojnie z Rosją”. Pomimo zrozumiałego bojkotu ze strony polskich mediów o naszej inicjatywie dowiedziały się miliony Rosjan. Obecna była bowiem rosyjska telewizja.
Podczas wiecu w Warszawie doszło do przyjęcia Rezolucji, którą następnie podpisało kilkadziesiąt obecnych tam osób. W związku z powyższym kierujemy treść dokumentu na Pańskie ręce celem zapoznania się i ustosunkowania względem naszego stanowiska.”

Komentarze obsługiwane przez CComment

Najważniejsze sprawy polskiej wsi, rozgrywają się w UE.
Aleksander Grad Poseł PO