foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


My, Polacy nie chcemy być mięsem armatnim dla amerykańskich bankierów. Jesteśmy przeciwni jakiemukolwiek udziałowi Wojska Polskiego w jakichkolwiek działaniach NATO na Ukrainie. Ani jeden polski żołnierz nie powinien przekraczać polsko-ukraińskiej granicy.

 

 

Zwracamy się przeciwko wciąganiu Polski w wojnę domową na Ukrainie, nie będziemy tolerować żadnego mieszania się NATO w konflikcie między nieukraińskimi oligarchami i ukraińskim ludem!

My, Polacy, nie widzimy możliwości uznania władz ukraińskich, które wciągają sąsiednie państwo w krwawy koszmar wojny domowej, które wywołują bratobójczą walkę i nakazują ostrzeliwać miasta ciężką artylerią i bombardować wojskowym lotnictwem.

My, Polacy, domagamy się od rządu, Sejmu i prezydenta natychmiastowego zerwania wszelkich stosunków z obecnym rządem ukraińskim – reprezentującym sobą gang morderców, gwałcicieli i złoczyńców.

My, Polacy, chcielibyśmy widzieć na Ukrainie odpowiedzialny rząd, dbający o potrzeby swoich ludzi i zdolny wypełnić swoje zobowiązania międzynarodowe. I dopóki w Kijowie nie pojawi się taki rząd – nie wierzymy by dało się utrzymywać jakiekolwiek poprawne relacje z tamtejszą juntą, odpowiedzialną za śmierć dzieci w Donbasie.

ŻADNYCH ZWIĄZKÓW Z MORDERCAMI !

Komentarze obsługiwane przez CComment

Musimy mieć wpływ na gazety całego świata, ażeby tumanić i oszukiwać ludzi.
lord Montefiore XIX-wieczny żyd z brytyjskim obywatelstwem