foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 1. maja 2014 r. w 10. rocznicę przekazania swej suwerenności w dyktat eurokołchozu przez otumaniony naród, narodowcy przeszli w protestacyjnym marszu. Pochód rozpoczął się o godz. 19. na rynku we Wrocławiu. Po uformowaniu kolumny oraz zapaleniu pochodni, ok. 150. osobów przeszło ulicami Wrocławia.

 

Wśród protestujących nie mogło zabraknąć Oddziału Wrocławskiego Obozu Wielkiej Polski. Zawsze aktywnie staraliśmy się informować o zagrozeniu eurokołchozu dla polskiej racji stanu.

 

Podczas marszu skandowaliśmy m.in. "precz z unią europejską", "Bóg, honor i ojczyzna", "pedofile, pederaści, to są unii entuzjaści", "narodowy solidaryzm".

 

Po dotarciu na Wrocław Nadodrze, nastąpiły przemówienia okolicznościowe, odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego, a na zakończenie pochodu - spalenie niebieskiego materiału z logiem unii europejskiej.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Polski się nie buduje ani dla siebie, ani dla swej partii, ani nawet dla swego pokolenia. Ona jest własnością nieskończonego szeregu pokoleń, które ją tworzyły i tworzyć będą, które stanowi± naród. Tylko ten w wielkich, przełomowych chwilach znajdzie właściwą drogę, kto ma poczucie odpowiedzialności względem tak pojętego narodu.
Roman Dmowski