foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 1. maja 2014 r. w 10. rocznicę przekazania swej suwerenności w dyktat eurokołchozu przez otumaniony naród, narodowcy przeszli w protestacyjnym marszu. Pochód rozpoczął się o godz. 19. na rynku we Wrocławiu. Po uformowaniu kolumny oraz zapaleniu pochodni, ok. 150. osobów przeszło ulicami Wrocławia.

 

Wśród protestujących nie mogło zabraknąć Oddziału Wrocławskiego Obozu Wielkiej Polski. Zawsze aktywnie staraliśmy się informować o zagrozeniu eurokołchozu dla polskiej racji stanu.

 

Podczas marszu skandowaliśmy m.in. "precz z unią europejską", "Bóg, honor i ojczyzna", "pedofile, pederaści, to są unii entuzjaści", "narodowy solidaryzm".

 

Po dotarciu na Wrocław Nadodrze, nastąpiły przemówienia okolicznościowe, odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego, a na zakończenie pochodu - spalenie niebieskiego materiału z logiem unii europejskiej.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Powstania nasze były zbrojnymi protestami przeciw uciskowi, nie zaś walką o odbudowanie państwa polskiego. Żadne z nich nie miało planu tego państwa, kierownicy ich nie zastanawiali się nawet poważnie nad tym, co by zrobili w razie powodzenia.
Roman Dmowski