foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


W dniu 18 lutego 2012r. delegacja OWP uczestniczyła w demonstracji dla Serbskiego Kosowa . Manifestację zorganizowali Autonomicznych Nacjonalistów, Stowarzyszenie Zjednoczony Ursynów i Polaków na rzecz Serbskiego Kosowa. Pochód liczył blisko półtora tysiąca uczestników.

 

Manifestacja wyruszyła z Parku Saskiego. Trasa prowadziła m.in. przez ul. Marszałkowską, Aleje Jerozolimskie oraz Krakowskie Przedmieście. Wspólnym głosem skandowano "Kosowo jest serbskie!", "Serbskie Kosowo, polski śląsk", "Narodowe Siły Zbrojne!".


Delegacja Obozu Wielkiej Polski, oprócz transparentów i flag organizacyjnych, niosła dumnie Serbską flagę oraz Słowacką, co było symbolicznym udziałem i poparciem w pochodzie naszych przyjaciół ze słowackiej SHO.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Większość Żydów nie lubi tego przyznać, że naszym bogiem jest Lucyfer i że jesteśmy jego wybranym narodem. Lucyfer jest ciągle żywy.
Harold Wallace Rosenthal administracyjny asystent senatora Jacob`a Javitz`a - 1967. Fragment wywiadu z 1976 opunlikowanego przez C.H.Weismana w 1992