foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Miesiąc Wrzesień, jak na miesiąc Pamięci Narodowej przystało obfitował niemal do końca w wydarzenia, w których uczestniczyło OWP. Także w jego końcówce w dniach 24-27 września trwał zacięty bój o Polskość i Nasze Narodowe symbole w Białymstoku. Wydaje się, że elementy wrogie Bytowi Narodowemu na tym północno-wschodnim skrawku ziemi przypuściły frontalny atak chcąc złamać w obywatelach Białegostoku i okolic ducha wolności i niezależności. Jeszcze nie tak dawno oskarżano Białostockich patriotów i narodowców o stawianie sfastyki na miejscu gwiazdy dawida - nie odczytując jasnej aluzji, że właśnie sfastyka jest "inną stroną tego samego medalu" - to żydowski fanatyzm i szowinizm jego zwolenników tak licznie przepraszających w nie swoim imieniu za "mordy w jedwabnym" jest właściwym ich obrazem.

 

         To obraz z jednej strony żydowskiej gwiazdy, a z drugiej socjalistycznej sfastyki jest właśnie tym co wyraża ich mentalność, ich korzenie, ich antyPolskie i antyNarodowe dążenia i działania.
         W tymże duchu wiceprezydent Białegostoku z "bandą" swoich popleczników i w towarzystwie dźwigu usiłował nocą jak prawdziwy złoczyńca targnąć się na Narodowe świętości na umieszczony na pomniku na placu Uniwersyteckim napis "Bóg, Honor, Ojczyzna" i strącić naszemu godłu narodowemu koronę, abyśmy znowu poczuli się jako Naród upodleni, podobnie jak czuli się nasi ojcowie, gdy nazistowski najeźdźca w 1939 obalał Nasze Narodowe Orły.
         Na takie poniżenie nie mogliśmy pozwolić. Już wcześniej w Białymstoku zawiązał się komitet społeczny komitet ds. dekomunizacji pomnika. W odpowiedzi na pokojowe i narodowo-patriotyczne zorganizowanie się obywateli miasta, władze Białegostoku zareagowały siłą wysyłając przeciw swoim obywatelom siepaczy w osłonie ciężkiego sprzętu. Początkowych kilka osób stojących w obronie pomnika, z czasem rozrosło się do kilkudziesięciu. Obawiając się podstępnego działania włodarzy miasta w czasie nocnym również nocą pełnili Obywatelską Straż w obronie Narodowej Godności.

        Wśród obrońców nie zabrakło także sympatyków Obozu Wielkiej Polski, oraz mieszkańca Białegostoku aktywnego członka Naszej Organizacji kolegi Adama Czeczetkowicza, który nie bał się stanąć przed kamerami i publicznie obnażać postkomunistyczną obłudę.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Rola przywódców żydowskich w zniszczeniu własnego narodu jest dla Żydów bez wątpenia najciemniejszym rozdziałem ich historii. W Amsterdamie i Warszawie, w Berlinie i Bukareszcie, naziści mogli polegać na żydowskich funkcjonariuszach, którzy sporządzali spisy osób i ich majątku, zbierali u deportowanych pieniądze na pokrycie kosztów deportacji i eksterminacji, pilnowali pozostawionych mieszkań, tworzyli siły policyjne by łapać Żydów i ładować ich do pociągów aż do smutnego końca... Powołani przez oskarżenie świadkowie potwierdzili znany już fakt, że to żydowskie komanda zatrudnione były bezpośrednio przy eksterminacji. Sonderkommanda pracowały przy komorach gazowych i krematoriach, wyrywały trupom złote zęby i obcinały włosy, wykopywały groby i później te same groby rozkopywały by zatrzeć ślady ludobójstwa. To żydowscy technicy zbudowali nieużywaną później komore gazową w Theresienstadt, gdzie żydowska autonomia była tak daleko posun