foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Z niepokojem obserwujemy kolejne bezprawne działania marionetkowego serbskiego rządu oraz jego zachodnich sojuszników wymierzone w żywotne interesy serbskiego narodu. Tym razem ofiarą anty serbskiego spisku padł generał Ratko Mladić jeden z bohaterów walczących o zjednoczenie ziem zamieszkałych w większości przez Serbów.
Ratko Mladić urodził się 12 marca 1943 r. na terenie okupowanym przez nazistów. Jego ojciec poległ w walce z okupantem szturmując wieś, z której pochodził Ante Pavelić (lider chorwackich nazistów). Sam Mladić wraz z matką żył w skrajnym ubóstwie, byli prześladowani, ponieważ byli Serbami.
       Ciężkie warunki, w jakich przyszło mu żyć wykształciły jego silny charakter. W wojsku szybko awansował. Początkowo stacjonował w Macedonii, następnie uczestniczył w wojnie z Chorwacją o niepodległość Serbskiej Republiki Krajiny zamieszkałej w większości przez Serbów. Społeczność międzynarodowa była przeciwna niepodległości Krajiny, mimo, iż Serbowie praktycznie zbudowali tam oddzielne państwo. Po zwycięstwie wspieranej przez Zachód Chorwacji gen. Mladić przybył do Bośni gdzie bronił swój naród przed agresją islamskiego rządu. Powstała Republika Serbska na terenach zamieszkałych w większości przez Serbów, ale i tą inicjatywę serbskiego narodu pragnącego zjednoczenia nie uszanowały zachodnie „demokracje”.
Później przyszła wojna w Kosowie i odebranie Serbom ich etnicznej prowincji, która oddano islamistom albańskim. Dziś mamy prześladowania wobec resztek pozostałych tam Serbów.
Od kilku lat mamy do czynienia z polowaniem na serbskich patriotów, ich oczernianiem, wyłapywaniem i przekazywaniu ich haskiej „sprawiedliwości”. Teraz aresztowany i wydany został gen. Ratko Mladić, za którego amerykanie i ich serbskie marionetki z Belgradu wyznaczyły milionowe nagrody płacone w dolarach dla potencjalnych szmalcowników. Serbowie to twardy słowiański naród, który usiłuje się złamać wszelkimi dostępnymi środkami.

Bracia Serbowie nie poddawajcie się i pamiętajcie: byliśmy, jesteśmy i będziemy razem z Wami!
Zarząd Główny OWP

Komentarze obsługiwane przez CComment

Jesteśmy w walce nie tylko z naszymi Polakami, ale z całym narodem polskim.
kanclerz Bulow polityk pruski