foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 20 lutego 2010 roku w Warszawie przy stacji metra Świętokrzyska odbyła się manifestacja w obronie serbskiego Kosowa w której udział wzięły: Inicjatywa na rzecz serbskiego Kosowa, Obóz Narodowo Radykalny, Młodziez Wszechpolska, Autonomiczni Nacjonaliści oraz członkowie innych ugrupowań narodowych. Nie zabrakło także działaczy Obozu Wielkiej Polski.

Nasza organizacja od lat wspiera dążenia Serbów do odzyskania kontroli nad utraconą kolebka ich państwowości. Na naszej stronie od kilku lat widnieje symbol serbskiego Kosowa. Mając to na uwadze na wspomnianej manifestacji stawiła się delegacja OWP, natomiast kol. Zbigniew Juźków sporządził materiał filmowy z demonstracji jaki prezentujemy poniżej. Niech żyje serbskie Kosowo! Niech żyje polski Śląsk!

Komentarze obsługiwane przez CComment

Myśmy musieli pragnąć upadku potęgi niemieckiej, która nas przygniatała, która konsekwentnie szła do całkowitego zniszczenia naszego narodowego bytu, która w każdym swoim względem nas kroku, czy to wewnątrz państwa niemieckiego, czy poza jego granicami, rzucała nam swoje brutalne ausrotten!
Roman Dmowski