foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


 Donald Tusk i jego drużyna w ramach wolności słowa istnieć nie potrafią. Dlatego co i rusz zachowują się jakby pomylili epoki. Swoje urzędowanie zaczęli od zaciekłych ataków na publiczne media których jeszcze nie mają na pasku, oraz na media ojca Rydzyka które nigdy im się nie podporządkują. Próbowali nawet przeprowadzić zamach na Krajową Radę radiofonii i Telewizji, ale lewica z obawy, że również zostanie oszukana nie dopuściła do tego. Używają wiernego TVN do ataków na ojca Rydzyka a nawet ostatnio na Gościa Niedzielnego zarzucając temu tygodnikowi rasizm (poszło o jakieś ulotki z małym Murzynkiem).


           Wierne obozowi rządzącemu media już nawet teraz "dmuchają na zimne". Dowodem jest to, iż portal Wrzuta.pl usunął felieton Radia ObWiePolak "Czy nie pora skończyć z chamstwem w państwie", w którym nie padło ani jedno obraźliwe słowo wobec marszałka Stefana Niesiołowskiego, lecz zachowanie tego pana zostało napiętnowane jako obniżanie standardów parlamentaryzmu. Sprawa jest w trakcie wyjaśniania i na pewno zostaniecie Państwo poinformowani o jej wyniku. Partia polityczna która nie potrafi rządzić i udowadnia to niemal codziennie musi mieć wpływ na media, gdyż w przeciwnym razie zginie.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Za warunek dobrej polityki w cywilizowanym świecie uważam szacunek dla indywidualności i aspiracji narodów, nawet gdy chodzi o wrogów, i sprawiedliwą ocenę ich dążeń i działań.
Roman Dmowski