foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Polonusi w Nowym Jorku przyjęli Pana Prezydenta entuzjastycznie. Powiedział, że dotychczas nie spotkał się z tak gorącym powitaniem, ale czy nasi rodacy nie powinni  zastanowić się nad pewnymi sprawami? W sytuacji, kiedy przytłaczająca większość Amerykanów uważa inwazje USA w Iraku za narodowe nieszczęście (quagmire), do Nowego Jorku przyjeżdża Prezydent Rzeczypospolitej Lech Kaczyński, który w wywiadzie udzielonym organowi konserwatystów syjonistów New York Sun Alexowi Storozynskiemu oświadcza, ze "Wojna w Iraku jest dobra dla USA" Link


      Ostrzega przed zagrożeniem ze strony Iranu (!?!),  chwali Merkel i Sarkoziego za poparcie USA,podkreśla, że Polska ciągle zacieśnia stosunki  z Izraelem. Chwali się, że dzięki niemu, buduje się Muzeum Kultury Zydowskiej w Warszawie. W polskim konsulacie odbyła się prezentacja muzeum.
Jaką jeszcze niespodzianke szykuje Pan Prezydent?
26.09 ma się spotkać z Komitetem Zydów Amerykańskich.
W jakiej sprawie? Czy moze juz przywiózł zgodę na wypłacenie odszkodowań?
Feliks Dekański

Komentarze obsługiwane przez CComment

Niepodległość nie dlatego mamy, że ktoś powiedział głośno, iż jej chce, jeno dlatego że byli ludzie zmierzający planowo do jej odzyskania, orientujący się mniej więcej w warunkach do tego niezbędnych i umiejący te warunki dla postawionego sobie celu wykorzystać.
Roman Dmowski