foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Polonusi w Nowym Jorku przyjęli Pana Prezydenta entuzjastycznie. Powiedział, że dotychczas nie spotkał się z tak gorącym powitaniem, ale czy nasi rodacy nie powinni  zastanowić się nad pewnymi sprawami? W sytuacji, kiedy przytłaczająca większość Amerykanów uważa inwazje USA w Iraku za narodowe nieszczęście (quagmire), do Nowego Jorku przyjeżdża Prezydent Rzeczypospolitej Lech Kaczyński, który w wywiadzie udzielonym organowi konserwatystów syjonistów New York Sun Alexowi Storozynskiemu oświadcza, ze "Wojna w Iraku jest dobra dla USA" Link


      Ostrzega przed zagrożeniem ze strony Iranu (!?!),  chwali Merkel i Sarkoziego za poparcie USA,podkreśla, że Polska ciągle zacieśnia stosunki  z Izraelem. Chwali się, że dzięki niemu, buduje się Muzeum Kultury Zydowskiej w Warszawie. W polskim konsulacie odbyła się prezentacja muzeum.
Jaką jeszcze niespodzianke szykuje Pan Prezydent?
26.09 ma się spotkać z Komitetem Zydów Amerykańskich.
W jakiej sprawie? Czy moze juz przywiózł zgodę na wypłacenie odszkodowań?
Feliks Dekański

Komentarze obsługiwane przez CComment

Izraelska ekonomia jest w stanie rozkwitu. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie. Izrael może poszczycić się niespotykanym sukcesem. Na dzień dzisiejszy, wygraliśmy ekonomiczną niezależność i wykupujemy Manhattan, Polskę i Węgry. (...) Dla naszego małego kraju jak nasz to jest naprawdę zadziwiające. Widzę, że wykupujemy Manhattan i wykupujemy Węgry i wykupujemy Rumunię i wykupujemy Polskę. To co widzę [pokazuje], że nie mamy z tym problemów. Dzięki naszemu talentowi, naszym kontaktom i naszemu dynamizmowi, [mamy] własności prawie wszędzie.
Shimon Perez Konferencja ekonomiczna w Tel Awiwie. Cytat ukazał się m.in. w "Maariv" oraz "Yediot Aharonot"