foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Można by to określić, że jak w telenowelach, świat jest piękny, złodzieje są piękni, komuniści są piękni. Tym bardziej jeżeli ma się problem z samodzielnym myśleniem, a twórczość umysłu opiera się na medialnej propagandzie, co dobre, co złe.
Medialne dopalacze na usługach zagranicznych korporacji, którzy z normalnością dnia powszechnego Polaka nie mają nic wspólnego pierdolą swoje ‘’demokratyczne’’ tezy, wydając nieraz połowę ustawowej minimalnej płacy w Polsce na swój obiad w jeden dzień.

 Ogłupienie sięga zenitu.
 
Wskazują nam co dobre, co złe, kto jest piękny kto brzydki, która demokracja partyjna jest demokratyczna, a która nie jest. No i co powie Unia Europejska ? Dobrze jeszcze że ‘’kupy’’ nam nie wymierzyli jaką mamy oddawać.

Sobotnia (12 grudnia) demonstracja tzw obrońców demokracji i Trybunału Konstytucyjnego w sile 17 tysięcy ukazała powyższą prawdę o braku samodzielnego myślenia, co wykorzystali wszyscy od ruchów wyzwolenia seksualnego po żydokomunę. Żałosny jest także  fakt ludzie po miesiącu już zapomnieli kto ich do ruiny doprowadził (PO-PSL), a jeszcze do tego uczniów Balcerowicza i finansjery (Nowoczesna) uważają za nowych wybawicieli.

Następni zbawcy narodu (PiS) zamiast wziąć się do roboty, tak przejął się tym że wygrał że zaczął zachowywać się jak dziecko w piaskownicy. Buduje ale nie wychodzi mu to jeszcze.

Nie bardzo można zrozumieć jak przy większości parlamentarnej można tak się zachowywać, by wrogowi dać narzędzia do walki? Może to taka mentalność pisowska by dużo mówić i pisać ustawy na kolanach. Przecież większość ludzi głosujących na PiS myślało że owe ustawy są już gotowe.

Oczywiście na ochłodę wyborcom PiS, poprawi się trochę wielodzietnym rodzinom, 500 zł na dziecko to duża kasa, choć nie wiadomo jeszcze co, jak i komu się dostanie. Jest oczywiście przy tym ogólny lament że państwowa kasa tego nie udźwignie, trzeba to rozłożyć na lata. Tz. Ile 10-50-100 lat ?

Lamentują Ci którzy kradli, i na naszej pracy powiększali konta bankowe. Nie wolno nam myśleć samodzielnie. Jesteśmy przecież wyłącznie masą prostego ludu, którego da się ogłupić telenowelami i tanią wódką.

Dobrobyt - to życie dla wybranych, tak wybrani na to się zapatrują.
 
Tak jak by ludzie zapomnieli że złodziejstwo i marnotrawstwo to demona wybranych. W imię prawa  sami sobie piszą i uchwalają. Następnie drapiąc się po głowie; gdzie błąd? Ta interpretacja pozwalająca ukraść, ‘’utopić ‘’ kasę bez ponoszenia konsekwencji. Ect ect ect.
 
Dajcie masie taniej wódki, lizaka do polizania a zgłupieją od nadmiaru wrażeń.

Oprócz tych medialnych jasnowidzów, którzy wydają się być wszechwiedzącymi  osobami w Polsce, co stacja to jeden lepszy od drugiego, prym wiedzie TVN, TVP no i oczywiście wyborcza, która z dnia na dzień stała się aktywna gdy PiS uciął jej dotacje - nagle otrzymaliśmy kandydata na nowego premiera Schultza.

Myślę że polski Majdan przyjął by go z otwartymi rękoma. Czując się Polakami na pokaz wszystko im jedno kto nimi rządzi Szulc, Petru, Biedroń czy transwestyta z USA. Wystarczy by pozostali tam gdzie są, nie odbierano im kasy, pozycji i stołków.

Janusz Mucha

Komentarze obsługiwane przez CComment

Przy najlepszym planie zbawienia Ojczyzny, mieć pretensję, że są tacy w Ojczyźnie, co nas nie rozumieją, czy nie chcą rozumieć, co nam przeszkadzają - jest rzeczą śmieszną. Polityka nie jest tylko sztuką myślenia, ale i działania. Trzeba nie tylko zdobyć się na dobrą myśl, ale umieć ją w płodny czyn wcielić.
Roman Dmowski