foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


We wrześniu 2020 r. przed Dworcem PKP we Wrocławiu odbyła się kolejna cykliczna pikieta Fundacji Pro przeciwko zarządzeniom genderowym WHO. Indoktrynacja dzieci już ma miejsce w szkołach m.in. w Gdańsku, Warszawie czy Poznaniu. W trakcie jednej z takich pikiet miał miejsce atak środowisk LGBTQXYZ oraz partii Razem. Padły oskarżenia kierowane do narodowców i katolików, że to właśnie „oni mają krew na rękach”. Pomimo tego haniebnego wybryku oraz prezentowanego plakatu nawołującego do „Rewolucji którą wam zgotujemy”, pikieta „Razem i LGBT” nie została rozwiązana przez wysłannika magistratu. Czy takie groźby nie wyczerpują znamion przestępstwa i nawoływania do nienawiści?

Wedle opinii pracownicy wrocławskiego magistratu, wszystko było w granicach prawa. Warto dodać, iż tej samej pracownicy urzędu, która 11 listopada 2019 r. doprowadziła do krwawego rozbicia legalnego Marszu Niepodległości we Wrocławiu.

Dodajmy, że dla dużej części środowisk lewicowych i tzw. „demokratów” Rewolucja Francuska w 1789 r. była przejawem zmian demokratycznych i oświecenia ludu, mimo pochłoniętych setek tysięcy ofiar. A rewolucję bolszewików, której ofiar można szacować nawet do 100 mln, za postępową i niosącą oświatę dla mas. Takie były koszty rozdziału dobrobytu dla rewolucjonistów dorywających się do władzy. A ginęli mieszczanie, bogatsi chłopi, robotnicy, szlachta, duchowieństwo, całe rodziny. Obie rewolucje zrównywały ludzi w obliczu terroru i wszechobecnej śmierci. Dzisiaj niektóre środowiska starają się wybielać potencjalnych politycznych rewolucyjnych bandytów. Nie dziwią takie zachowania, gdy w Polsce istnieje w parlamencie szeroko pojęta lewica – od SLD, przez PO, PiS i część PSL. Nie mówiąc już o Internecie, gdzie w najlepsze działają witryny KPP i KMP, którym państwo nie jest w stanie choćby ich zablokować. Podobnie z portalami promującymi Che Guevarę np. na koszulkach. Nie mówmy o wolnym państwie polskim, bo takowe istnieje tylko na mapie, reszta to daleko posunięta fikcja. Wszystko to oplecione zależnością od banków, korporacji, UE, USA, WHO...

Wnioski są bardzo smutne, zważywszy na jeden przykład. Ambasador USA Georgette Mosbacher tupnęła synajską nogą wraz ze stawiennictwem naczelnego rabina w Polsce Michaela Schudricha, Adama Bonieckiego i chuligan „Margoł” został zwolniony z aresztu. Czy potrzebne są jeszcze jakieś dowody na to, że Polacy walczący w obronie Boga, Jego nauk, rodziny, są na straconej pozycji?

Dariusz Stępiński

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna.
Seneka MłodszyRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej