foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


 

Doczekaliśmy czasów, gdy mówienie o ludobójstwie Polaków przez ukraińskie bandy OUN-UPA jest nie tylko niewygodne, ale może być nawet karane. W Polsce, Polak może być obrażany, wyśmiewany, lecz nie ma prawa bronić godności swojej i naszej Ojczyzny, gdyż bardzo łatwo zostanie to uznane za mowę nienawiści. Patriotów usiłuje się utożsamiać z faszystą, homofobem i człowiekiem nie wpisującym się w obecne kanony „europejskich wartości”. Właściwie należałoby się cieszyć, że jeszcze nie wbijają drzazg pod paznokcie oraz nie przesłuchują na odwróconym stołku. Jeszcze jesteśmy tylko „zaplutymi karłami reakcji”, które można pałować w zależności od uznania, jako choćby na Marszu Niepodległości we Wrocławiu.

Nie może być zgody na traktowanie nas jak mniejszości narodowej we własnej Ojczyźnie. Nigdy nie podporządkujemy się narzuconemu prawu, które zabraniałoby manifestowania naszych wartości, nie pozwolimy się obrażać ani opluwać. A nasza znajoma, Kasia Sokołowska, która zdziałała bardzo wiele, aby prawda o ludobójstwie naszych rodaków przez Ukraińców z OUN-UPA dotarła do świadomości mas, jest obecnie szykanowana i przesłuchiwana.

Dziś wszyscy stajemy murem za Kasią! Obserwujemy rozwój sytuacji i będziemy odpowiednio reagować.

Poniżej wywiad z Kasią z wyjaśnieniem, dlaczego stała się celem nękania przez służby oraz link do zrzutki na Koncert Pamięci o ofiarach ludobójstwa, którego jest organizatorką.

Aneta Sala

https://wprawo.pl/2019/11/16/wywiad-pilne-prowadzi-fundacje-wolyn-pamietamy-policja-skonfiskowala-jej-tablet-i-telefon-wideo/

https://zrzutka.pl/koncert-patriotyczno-kresowy-w-przemyslu

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1003294483341844&id=452340671770564

Komentarze obsługiwane przez CComment

Dlaczego dotąd oficjalne koła żydowskie nie potępiły jawnej zdrady i innych zbrodni, jakich się wobec Polaków i polskich obywateli dopuszczali przez cały czas okupacji sowieckiej?
gen. Władysław Sikorski Wódz NaczelnyRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej