foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


 

W sobotę 25 maja 2019r w Gdańsku środowiska LGBT zorganizowały tzw. Paradę równości. Pod blaskiem kolorowych odznak i wzniosłych haseł równości i tolerancji uczestnicy domagali się legalizacji związków homoseksualnych, edukacji dzieci od najmłodszych lat oraz prawa do adopcji dzieci dla gejów i lesbijek. Fundacja Pro – Prawo do Życia Trójmiasto zorganizowała kontrmanifestację pod nazwą TRÓJMIEJSKI MARSZ W OBRONIE DZIECI w obronie tradycyjnego modelu rodziny.

Wzięły w nim udział organizacje i osoby, którym na sercu leży obrona fundamentalnych wartości, a także ochrona dzieci. Nie mogło na niej zabraknąć również przedstawicieli Obozu Wielkiej Polski. Przykre jest tylko to, że było nas raptem kilkadziesiąt osób, gdy ludzi ze środowisk LGBT i ich zwolenników było kilka tysięcy. Jak widać, gdy trzeba działać to tylko nieliczni mają odwagę. Za to na facebook-u „patriotów” są tysiące. Kilkaset osób deklarowało udział w kontrmarszu. A jak było to widzieliśmy. Niestety, po raz kolejny w paradzie LGBT wzięła udział Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. Gdańsk niestety jest miastem w którym znaczna część mieszkańców popiera lewackie i liberalne „wartości”. Nawet kamerzysta TVP paradował z tęczową chorągiewką mimo, że zwróciliśmy mu na to uwagę. Zebraliśmy się przy Bramie Wyżynnej. Następnie przeszliśmy główną ulicą Gdańska z naukowym przesłaniem puszczanym z megafonu oraz banerami pokazującymi prawdziwe oblicze środowisk LGBT. Mimo potężnych sił policji, które nas blokowały i izolowały udało nam się zablokować tzw. Paradę równości. Z głównej ulicy miasta przenieśli się na podrzędne alejki. Jak widać nawet niewielka grupa może skutecznie przeciwstawić się złu. Kontrmanifestacja trwała kilka godzin. Dziękuję wszystkim, którzy mieli odwagę i zaangażowanie uczestniczyć w kontrmarszu.

CWP!

Jacek Łojko

Komentarze obsługiwane przez CComment

Jak wygramy wybory, to dopiero będziemy kręcić lody, Warszawa jest nasza.
Beata Sawicka Poseł PORoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej