foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 30 marca 2019 r. dolnośląski oddział Obozu Wielkiej Polski uczestniczył w pikiecie przeciwko niesłusznym i haniebnym roszczeniom wysuwanym przez środowiska amerykańskich Żydów przeciwko Polsce i Polakom. Roszczenia te, zostały usankcjonowane przez Kongres Stanów Zjednoczonych ustawą 447 i podpisane przez prezydenta Donalda Trumpa.

Wszystko to poprzedzone było podłą nagonką na Polaków i Polskę publikowaną w polskojęzycznych mediach należących do niemieckich koncernów często opierając swoje materiały na danych komunistycznego Urzędu Bezpieczeństwa. Nie od dziś wiadomo, że na stanowiskach tej morderczej struktury wydającej wyroki śmierci na polskich patriotach z AK, NSZ, NZW, WiN i innych, znajdowali się w 40% Żydzi z UB, jak m.in. Slomo Morel - komendant obozu w Świętochłowicach. Faktem bezspornym jest, iż Żydzi od 1944 r. więcej zamordowali Polaków niż Niemców. Żądamy Norymbergi dla oprawców komunistycznych, niezależnie od pochodzenia! Występujmy masowo o roszczenia dla Polaków za I i II Wojnę Światową. Twórzmy organizacje roszczeniowe, jednoczmy siły przeciwko tym haniebnym oszczercom i kłamcom historycznym.

Dominik Harpia

 

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Jeżeli ta polityka, którą nasze pokolenie stworzyło, przeszła próbę ogniową, w tej próbie nie zginęła, ale wykazała swą wartość - nie może zginąć i w przyszłości. Znaczy to, że zorganizowana przez nas polityka, która doprowadziła do odbudowania zjednoczonej Polski, musi być polityką państwa polskiego, rozwijaną w dostosowaniu do warunków i ulepszaną z pokolenia na pokolenie.
Roman Dmowski



Roman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej