foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Sierpień tego roku obfitował w wzmożoną działalność gangu komuszo-lewackiego Marty L. vel. „Lady Goebbels”. Doprowadziła ona do zablokowania promocji książki Jacka Międlara pt. „Moja walka o prawdę." Planowo odbyć się miała w niezależnym Klubie Pieśniarza we Wrocławiu. Promującym talenty amatorskie pieśniarzy samouków U Pana Donata. Niestety, polityczny warchoł gangu szowinistyczno komuszo-lewackiego „Lady Goebbels” podle oczerniła pana Donata oskarżając jego Klub Pieśniarza o przytulisko "nazikoleżków".

Przy czynnym udziale „układu wrocławskiego” zastraszyli pana Donata utratą lokalu. Dowody podchodzące pod art.212 k.k istnieją a otóż i one.

Później zaś nielegalnie innego dnia zakłóciła legalne wystąpienie Jacka Międlara, gorącego katolika i obrońcę prawdy.

Drodzy Rodacy Działalność tych szowinistów lewacko-komuszych, często będących w związkach urzędniczych, przykład Gaworowej i spółki, rozwiązanie marszu rocznicowego Powstania Warszawskiego w Warszawie lub układzikach w firmach. Trąci to dywersją przeciw polskim patriotom. Ukryte śpiochy komuny "Towarzyszy PRL-u" działają w większych firmach i korporacjach w Polsce np. jako kierownicy, zastępcy kierowników i itp. Tzw. cisi doradcy od biznesu i zatrudniania kadr, komuniści, socjaliści, liberał-lewacy, marksiści, globaliści, górale synajscy, tudzież podobnych, nie daj Boże by w ich zakładzie pojawił się oficjalnie patriota lub tym bardziej narodowiec - zostanie z miejsca zniszczony na raty albo natychmiast. Wystarczy że twarz pojawi się takiej osoby w mediach, nawet na moment. Będzie pomówiony, wyśmiewany za plecami i rzucane będą wobec niego oszczerstwa. Na końcu zwolniony z pracy, nierzadko z wilczym biletem. Średnia wieku takich śpiochów to z reguły 50 i wyżej. Aby unikać takich sytuacji należy się w zakładach nie ujawniać. Niejednego Polaka transformacja 1989 roku w Polsce wpędziła w biedę totalną i samobójstwo. Niestety, także „układ wrocławski” też przyłożył do tego rękę. Upadłości zakładów, gospodarstw, doprowadziły do samobójstw i emigracji wielu Polaków. Do czego przyczyniły się owe śpiochy wraz z nową polityczną w większości po '89 roku grupką okrągłego stołu.

Łobuzeria gangów komuszo-lewackich szowinistów sieje dalej ferment w naszym kraju, który był ofiarą II wojny światowej. A zaprzeczać się tej prawdzie starają warchlaki wewnętrzne i ośrodki zewnętrzne lewicy '68 z Europy i USA działające razem.

Przykład niszczenia naszej historii przez "układ wrocławski" i marnotrawienia naszych pieniędzy.

Teatr Capitol, ul. J. Piłsudskiego, we Wrocławiu. Wydatek miasta na figurę metalowego arlekina „rycerza LGBT?” Jak to mówią niektórzy rodacy, koszt ok. 1 mln zł wg. nieoficjalnych danych. Czy stać nas na taki wydatek? Jeśli tak, to gdzie pieniądze na pomoc społeczną, tak ważną dla godnego życia ubogiego Polaka. Gdzie dostęp do bezpłatnej służby zdrowia, podstawowej opieki medycznej?

 

Miejsce pamięci Wrocław Jedności Narodowej Rejon Browaru Piastowskiego. Tak szanuje się miejsce, gdzie ginęli Polacy pod butem niemieckich nazistów w obozie pracy 1939-1945. Obecnie w budowie lofty deweloperskie. Ocalała jeszcze tabliczka.

 

Dominik Harpia

Komentarze obsługiwane przez CComment

Jak wiadomo, władza leżała w dużej mierze w ich rękach po zajęciu Polski przez wojska sowieckie - w szczególności pewni Żydzi kierowali policją bezpieczeństwa. Otóż ta władza i ta policja jest odpowiedzialna za mord bardzo wielu spośród najlepszych Polaków. Polacy mają, moim zdaniem, znacznie większe prawo mówić o pogromie Polaków przez Żydów niż Żydzi o pogromach polskich.
o. Józef M. Bocheński profesor, filozof, intelektualista, na emigracji akcentował na łamach paryskiej "Kultury" (nr 7-8 z 1986r.)Roman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej