foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


 Dziesiątki organizacji i ekspertów zebrało się, aby uruchomić nowy portal internetowy śledzący rosyjskie kampanie „dezinformacji” na całym świecie – poinformowała Rada Atlantycka.„Dziś Rada Atlantycka uruchomiła DisinfoPortal.org, interaktywny przewodnik online śledzący kampanie dezinformacyjne Kremla za granicą.” „Portal skupia 23 najlepsze organizacje i ponad 80 ekspertów zwalczających rosyjską dezinformację w Stanach Zjednoczonych i Europie. Jest to inicjatywa Centrum Eurazji Rady Atlantyckiej.”

 Portal ma być wykorzystywany przez dziennikarzy, rządy i decydentów, którzy potrzebują informacji na temat prowadzonych przez Rosję operacji wpływania na opinię publiczną. „Nadszedł czas, aby przestać „podziwiać” problem rosyjskiej dezinformacji i zacząć się bronić za pomocą narzędzi demokratycznych społeczeństw i przeciwdziałać tej strategii” - powiedział Daniel Fried z Centrum Eurazji Rady Atlantyckiej. W ciągu ostatniego roku Rosja stanęła w obliczu licznych oskarżeń o szerzenie propagandy na Zachodzie, zwłaszcza podczas wyborów i referendów. Moskwa wielokrotnie zaprzeczała zarzutom ingerencji w wewnętrzne sprawy innych państw. Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow, mówiąc o oskarżeniach o wtrącanie się w wyborach w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii lub innych krajach, podkreślił, że nie dostarczono żadnego dowodu w celu uzasadnienia roszczeń.

 

Rosja po prostu tego nie rozumie... A nikczemne cyberataki Sił Obrony Izraela (IDF – Israel Defence Forces), dokonane przez jednostkę 8200 izraelskiej agencji wywiadu wojskowego znów się wydarzyły. Prowadzą na smyczy WikiLeaks, Intel, Google, Facebook, YouTube i dosłownie setki fałszywych firm teleinformatycznych i serwisów informacyjnych oraz utrzymują ścisłe kontakty z CIA. Za wszystko co robią obwiniają Rosję, a następnie otrzymują miliony dolarów aby chronić swoje ofiary przed Rosją. Ich najnowsze wcielenie, prowadzone przez Radę Atlantycką, będące izraelskim mechanizmem kontrolowania Pentagonu i Departamentu Stanu, to portal DisinfoPortal.org. To wspólne dzieło 23 agend CIA parających się czarną propagandą, nazywaną „anty-fake” czy „anty-dezinformacją.”

Europejski odpowiednik jest kontrolowany przez Donalda Tuska – człowieka Izraela w samym sercu UE. Według naszych źródeł, Donald Tusk zyskał na znaczeniu, gdy Mossad wysadził w powietrze samolot pasażerski, zabijając cały polski rząd; natychmiast po tym, gdy ruszyła oczerniająca antyrosyjska propaganda, Tusk pojawił się na scenie niczym Rudolph Giuliani na prochach WTC.

Dla przypomnienia, w 2014 roku nasze źródło w FBI poinformowało nas, że to Rudolph Giuliani dowodził amerykańską częścią zespołu, w tym izraelskimi i saudyjskimi grupami terrorystycznymi, które wysadziły WTC i uderzyły w Pentagon pociskiem samosterującym.

Organizacja Rady Atlantyckiej, będąca agendą NATO, obwiniająca za całe zło świata Rosję w roli kozła ofiarnego, jest zaangażowana we współdziałanie z organizacjami partnerskimi, które stoją za zamachami terrorystycznymi, zabójstwami, katastrofami lotniczymi, atakami chemicznymi i oczerniającymi kampaniami.

W ogóle nie byłoby aktów terroru, gdyby nie jeden powód. Wszystkie, dosłownie wszystkie ataki terrorystyczne w ostatnich latach mają wyłącznie na celu przypisanie winy za nie niewinnemu sprawcy. Pamiętam los Osamy bin Ladena, który miał dość pracy jako pachołek CIA, USA zaprzestały finansowania jego prywatnej opieki medycznej, skonfiskowały jego mieszkanie w Waszyngtonie – wszyscy znamy dalszy ciąg. Stał się kozłem ofiarnym zamachów z 11 września 2001r. po czym wkrótce zmarł na chorobę nerek. Ponownie zabity wiele lat później i porzucony gdzieś na północ od Antarktyki na południowym Oceanie Indyjskim. Ale nie snujmy dywagacji...

Redakcja Veterans Today trafiła na trop partnerskiej organizacji Rady Atlantyckiej dwa lata temu, kiedy nawiązaliśmy kontakty pomiędzy Mossadem, WikiLeaks, Białymi Hełmami, Infowars oraz Syryjskim Obserwatorium Praw Człowieka. Była to organizacja przestępcza na skalę światową – Kosher Nostra, z dziesiątkami syjo-oligarchów pociągającymi za sznurki z Wall Street kierując Donaldem Trumpem.

Oczywiście powód dla którego o tym piszemy jest prosty. Jesteśmy gotowi na bitwę i zastanawiamy się ile czasu zajmie Muellerowi (FBI) aby zaczął szukać bliżej swojego ogródka.

W sercu tych grup – kabała dezinformacyjna Rady Atlantyckiej, poza korzeniami Mossadu i saudyjskimi funduszami, jest historią Europy. Moglibyśmy zapytać, dlaczego kierowane przez Żydów organizacje w Ameryce i Europie – Rada Atlantycka, ADL i AIPAC – tak się przymilają z nazistami – tak jak nasz człowiek, Tusk. Jego nazistowscy snajperzy byli na Majdanie, to jego komandosi SS urządzili rzeź w Odessie, która doprowadziła do rosyjskiego przejęcia Krymu. Te „pistolety do wypożyczenia”, nieudani naukowcy, hakerzy i blogerzy zapłacili za to, że atakowali amerykańską opinię publiczną taktyką McCarthy'ego – bez skrupułów z atmosferą strachu. Portal disinfoportal.org i jego autorzy prawdopodobnie nie zdają sobie sprawy, że dołączyli do takich jak ISIS, Al-Kaida i mordujące dzieci Białe Hełmy. Ale będziemy im o tym przypominać.

Gordon Duff

Tekst oryginału: https://www.veteranstoday.com/2018/06/06/the-so-very-jewish-war-on-russia/

Tłumaczenie: Obóz Wielkiej Polski

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Izraelska ekonomia jest w stanie rozkwitu. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie. Izrael może poszczycić się niespotykanym sukcesem. Na dzień dzisiejszy, wygraliśmy ekonomiczną niezależność i wykupujemy Manhattan, Polskę i Węgry. (...) Dla naszego małego kraju jak nasz to jest naprawdę zadziwiające. Widzę, że wykupujemy Manhattan i wykupujemy Węgry i wykupujemy Rumunię i wykupujemy Polskę. To co widzę [pokazuje], że nie mamy z tym problemów. Dzięki naszemu talentowi, naszym kontaktom i naszemu dynamizmowi, [mamy] własności prawie wszędzie.
Shimon Perez Konferencja ekonomiczna w Tel Awiwie. Cytat ukazał się m.in. w "Maariv" oraz "Yediot Aharonot"Roman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej