foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


 

Otóż nie drodzy rodacy. Na przestrzeni wielu lat ferowano wyroki niesłuszne na polskich narodowcach i patriotach. Zarzuty antysemityzmu, próby zakłócania porządku publicznego, zaśmiecania były tylko kluczami, aby zamknąć usta Polakom nie zgadzającym się na jakąkolwiek podległość obcym rządom. Ostatnim takim przykładem jest Piotr Rybak, który otrzymał wyrok za spalenie kukły hochsztaplera i spekulanta politycznego, Georga Sorosa. To właśnie m.in. Soros jest odpowiedzialny za ściąganie nielegalnymi drogami tzw. uchodźców wojennych.

Poprawność polityczna nakazuje mediom mainstreamowym pokazywanie tylko kobiet i dzieci, jako tych, którzy uciekają od okrucieństw wojny, a widać że znaczna większość to mężczyźni w sile wieku. W swoim proteście Piotr Rybak otwarcie pokazał głównego odpowiedzialnego za sytuację jaka ma miejsce m.in. w Niemczech czy Szwecji (gwałty, kradzieże). W zamian za to wyrok, który wydał sąd wobec Piotra Rybaka, jest niewspółmierny do czynu, nie mówiąc już o wpisie w wyroku dla zainteresowanego: „Piotr Rybak wpisuje się w polskie tradycje antysemickie." Z tego co powszechnie już wiadomo, takie jawnie antysemickie tradycje swego czasu posiadały Niemcy i nigdzie w żadnym innym państwie nie były one tak wyraziste. Sędzia Marek Górny wpisuje się w działalność wielu przedstawicieli swego zawodu.

Zapytujȩ: z czyjego nadania pełnicie funkcje urzędników? Jakim prawem szkaluje pan sędzio Marku Górny Naród Polski? A gdzie są ci, co go szkalują publicznie? Mają się dobrze, dla przykładu tylko wymienię T. Grossa. Skandaliczne zachowania przedstawicieli wymiaru "sprawiedliwości" wpisują się w łamanie Konstytucji RP z 1997 roku. To w końcu możemy wypowiadać się publicznie w obronie najwyższych wartości? Czy tylko tzw. Kodowcy i im podobni mogą pluć bezkarnie i łamać prawo nie narażając się na żadne kary, bo pan i panu podobni umorzą później sprawę, ze względu na „małą szkodliwość czynu.”

Dariusz Stępiński

Komentarze obsługiwane przez CComment

Ta nasza walka przeciw obcym wpływom nie pochodziła z jakiegoś płytkiego szowinizmu, czy z pierwotnej ksenofobii. Myśmy nie przeceniali wartości swego narodu, przeciwnie, walczyliśmy z wszelkimi w tym kierunku zachciankami; chętnieśmy się uczyli od obcych i wieleśmy się nauczyli. Aleśmy mieli to głębokie przekonanie, że zmagać się z trudnymi, nie spotykanymi nigdzie zagadnieniami naszego bytu i naszej narodowej sprawy mogą tylko samoistne mózgi polskie, nie bojące się myśleć na własny rachunek, że uczciwie służyć sprawie polskiej mogą tylko niezależne polskie sumienia, nie ujarzmione przez obcych na żadnej drodze.
Roman DmowskiRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej