foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 21 stycznia 2017 r. w Warszawie przedstawiciele Obozu Wielkiej Polski wzięli udział w manifestacji przeciw sprowadzeniu US Army do Polski. Zgromadzenie odbyło się przed Sejmem RP przy ul. Wiejskiej.

 

Szanowni Państwo, pada tu dużo słów na temat tragicznej sytuacji naszej Ojczyzny. Musimy mieć tego świadomość. Oczywiście, ale nie może to nas przerażać. W sumie jesteśmy tu po to, ażeby zmienić tę sytuację, żeby się organizować. Mamy odwagę przyjść, mamy odwagę publicznie zamanifestować, że nie zgadzamy się na instalowanie obcych wojsk na terenie naszego kraju. Nie zapytano Narodu, nie było referendum na temat, czy chcemy tych wojsk, czy nie. Stany Zjednoczone w swojej historii faktycznie nie miały wojen na swoim terytorium oprócz wojny domowej, ale to jest zupełnie innego rodzaju konflikt. I w swoich działaniach niesienia tzw. demokracji, niestety, chytrze te konflikty wywołują na terytoriach różnych państw na całym świecie. Można by długo wymieniać, gdzie ta „demokracja” z tysiącami a nawet milionami ofiar ,została zaniesiona przez państwo zwane Stanami Zjednoczonymi. Najbardziej żal południowych regionów Europy zamieszkałych przez Słowian – jak np. Jugosławii, która została perfidnie zbombardowana i zniszczona tylko dlatego, że miała silną gospodarkę, i dlatego że zaczęła się rozwijać. I żal dzisiaj obecnie wychodzącej z tego horroru Syrii, mężnej Syrii. Pozwolę sobie przytoczyć tutaj słowa młodej Syryjki na temat sytuacji w jakiej znalazł się jej kraj:

 

„1. Syryjski Bank Centralny jest własnością państwa i jest kontrolowany przez państwo, tak aby zamiast wzbogacać międzynarodowych banksterów z krajów zachodnich i Izraela służył gospodarce narodowej i Syryjczykom. Niemal wszystkie narody świata zostały zadłużone przez lichwiarskie pożyczki i generowanie sztucznego kryzysu zadłużenia, który w efekcie zniewala narody. Banki centralne są bankami Rothschildów.
2. Syria nie ma żadnego zadłużenia wobec Międzynarodowego Funduszu Walutowego. MFW działa jak policja windykacyjna międzynarodowych banksterów. Każdy mądry naród pozostaje z dala od szponów MFW, udało się to osiągnąć w Syrii, ale banksterzy nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy.
3.Syria zakazała stosowania genetycznie modyfikowanych nasion (GMO), ponieważ Baszszar al -Assad chce chronić zdrowie swoich ludzi. GMO oznacza kontrolę nad żywnością, co prowadzi do kontroli populacji. Oczywiście NWO sprzyja produkcji GMO (Amerykanie wprowadzili GMO do podbitego Iraku).
4.Ludność Syrii jest dobrze poinformowana o planach NWO, w którym światowi politycy są marionetkami zdominowanymi przez szereg think-tanków i tajnych stowarzyszeń, jest to otwarcie dyskutowane w syryjskich mediach oraz na uniwersytetach. Taka otwartość jest przekleństwem dla NWO, ponieważ jego działalność opiera się na pozostawaniu w cieniu.
5.Syria posiada ogromne rezerwy ropy naftowej i gazu. Zachodowi nie podoba się niezależność od olbrzymich zachodnich firm naftowych takich jak Shell i Texaco.
6.Syria jasno i jednoznacznie sprzeciwia się syjonizmowi oraz Izraelowi. Syria potępia brutalny apartheid w Izraelu. Oczywiście międzynarodowe lobby żydowskie jednoczy się na całym świecie do wykorzystania swoich wpływów, aby położyć kres takim stanowczym sprzeciwom wobec polityki Izraela.
7.W Syrii od setek lat mieszkają razem chrześcijanie i muzułmanie i jest to jeden z ostatnich bastionów świeckich muzułmanów zjednoczonych na Bliskim Wschodzie, który odmawia uznania jakiejkolwiek wyższości religii nad narodem.
8.Syria z dumą utrzymuje i chroni polityczną i kulturową tożsamość swojego narodu, podczas gdy NWO stara się stopić wszystkie narody (z wyjątkiem jednego) w jedną masę, do stworzenia konglomeratu dla całkowitej kontroli świata.”

 

Należy teraz porównać to z naszą sytuacją, w jaki sposób właśnie te same siły, tylko u nas może na innym etapie, rozgrywają tę samą kartę zniewalania narodów i państw do wykorzystania ich w swoim interesie.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Trzeba było myśleć o tym, jaka będzie Polska, a nie o tym, czym my w Polsce będziemy.
Roman DmowskiRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej