foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 3. lutego 2024 r. we Wrocławiu odbyła się publiczna modlitwa różańcowa. Zebrani tradycyjnie prezentowali banery antylgbt o tematyce molestowania, a nawet mordowania dzieci przez pedofilów, w tym z ich własnych rodzin – związków jednopłciowych z adopcją dzieci. Często powiązani organizacyjnie z ruchami LGBTXYZ.

 

W modlitwie wzięli udział przedstawiciele Obozu Wielkiej Polski dzielnicy dolnośląskiej. A także przedstawiciele grupy Pobudka, Katolicy Tradycji Łacińskiej. Organizatorem był kol. Adam Brawata.

Chrońmy dzieci! Żądamy wolności słowa dla Polaków, którzy są skazywani wyrokami za głoszenie prawdy m.in. o w/w zbrodniach na dzieciach wołających o pomstę do nieba!

Dariusz Stępiński

Komentarze obsługiwane przez CComment

Za warunek dobrej polityki w cywilizowanym świecie uważam szacunek dla indywidualności i aspiracji narodów, nawet gdy chodzi o wrogów, i sprawiedliwą ocenę ich dążeń i działań.
Roman DmowskiRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej