foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Przedstawiciele Obozu Wielkiej Polski wzięli udział w Marszu za Życiem, który rozpoczął się o godz. 13. po uroczystej Mszy św. w bazylice św. Elżbiety na wrocławskim rynku.
Przemarsz odbył się głównymi ulicami miasta a zakończył przy wrocławskiej katedrze.

Hasła Marszu - Dzieci przyszłością Polski; Chłopak i dziewczyna to jest rodzina.
W dzisiejszej dobie światowych trendów niszczących życie najsłabszych, nienarodzonych i schorowanych, borykających się z osamotnieniem, marsze te tym bardziej są potrzebne. Propagują chrześcijańską moralność i empatię w rodzinach, nie zaś patrząc na człowieka co posiada w sensie materialnym.
Niestety, cywilizacja śmierci opiera się o wartości materialistyczne i do tej roli sprowadza wartość człowieka, jako wyliczonego przedmiotu kosztów i zysków.
Czy warto leczyć? Czy warto aby urodziło się dziecko, które cierpi na wadę wrodzoną, nie zważając, iż są to istoty ludzkie, również przeżywające ból jak i radość.
Jako OWP braliśmy udział już w takich marszach i bierzemy udział we wspieraniu inicjatyw walczących o prawo dzieci do życia w Polsce, bowiem tkanką narodu są dzieci, dlatego musimy dbać o ich rozwój i wychowanie, co jest siłą istnienia każdego narodu.
Obóz Wielkiej Polski przeciwko antynarodowej cywilizacji śmierci !

Dariusz Stępiński

Komentarze obsługiwane przez CComment

Pierwsze strzały w getcie warszawskim oddali Żydzi do Żydów. Mordechai Anilewicz, 23 letni przywódca powstania w getcie został wydany przez własnych ludzi.
Lesław Giermański świadek współpracy Żydów z NiemcamiRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej