foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


3. czerwca 2023 r. dolnośląski Obóz Wielkiej Polski sekcja narodowa 'Szczerbiec' wspólnie z Fundacją PRO wsparł kontrmanifestację dla marszu LGBTXYZ.

Odmówiono publicznie różaniec wynagradzający za grzech sodomii.

Sodomici podczas swojej imprezki reklamowej korzystali w pełni z praw do ochrony przez antyterrorystów z milicji. Tym razem mogliśmy zorganizować kontrmanifestację zgodnie z prawem.

Po odmówieniu całości różańca, odśpiewaliśmy Bogurodzicę.

Oprócz finansowania z UE organizacje gorszące dzieci otrzymują między innymi wsparcie z międzynarodowych koncernów zatrudniających Polaków.

Skandaliczne naruszenie Praw Konstytucyjnych Art.31 pt.3 Polaków przez Magistrat Wrocławia w postaci szerzenia zgorszenia poprzez promowanie rozebranych mężczyzn przez LGBTXYZ wobec dzieci. Festiwal Satanizmu i Marksizmu trwa !!

My się nie poddamy !!

Tęczowe stwory do nory !!

Dariusz Stępiński

Komentarze obsługiwane przez CComment

Dziś nie ma mężów stanu - na miarę Dmowskiego, Witosa, Starzyńskiego - tylko mali politykierzy, którzy zapomnieli co to Polska. Nie ma patriotycznych polityków. A Polska potrzebuje mądrego patriotyzmu - i to szybko! Zanim wszystko oddadzą obcym.
Irena KwiatkowskaRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej