foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


3. czerwca 2023 r. dolnośląski Obóz Wielkiej Polski sekcja narodowa 'Szczerbiec' wspólnie z Fundacją PRO wsparł kontrmanifestację dla marszu LGBTXYZ.

Odmówiono publicznie różaniec wynagradzający za grzech sodomii.

Sodomici podczas swojej imprezki reklamowej korzystali w pełni z praw do ochrony przez antyterrorystów z milicji. Tym razem mogliśmy zorganizować kontrmanifestację zgodnie z prawem.

Po odmówieniu całości różańca, odśpiewaliśmy Bogurodzicę.

Oprócz finansowania z UE organizacje gorszące dzieci otrzymują między innymi wsparcie z międzynarodowych koncernów zatrudniających Polaków.

Skandaliczne naruszenie Praw Konstytucyjnych Art.31 pt.3 Polaków przez Magistrat Wrocławia w postaci szerzenia zgorszenia poprzez promowanie rozebranych mężczyzn przez LGBTXYZ wobec dzieci. Festiwal Satanizmu i Marksizmu trwa !!

My się nie poddamy !!

Tęczowe stwory do nory !!

Dariusz Stępiński

Komentarze obsługiwane przez CComment

Nacjonalizm jest dobry tak długo, jak długo jest rozumiany jako miłość do własnego kraju. Staje się zbrodniczy, gdy w tę miłość wpisuje nienawiść i pogardę dla innych narodów.
Bertrand RussellRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej