foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Ostrzeżenie
  • Funkcje poczty zostały wyłączone na tej stronie przez administratora.

Na zakończenie jubileuszu 20. lecia reaktywacji Obozu Wielkiej Polski zostały wręczone specjalne okolicznościowe medale. Otrzymali je wszyscy działacze, począwszy od Zarządu a na nowo przyjętym w poczet pełnoprawnych działaczy kończąc, co zostało uwiecznione w specjalnej Kronice Obozu Wielkiej Polski.

Warto dodać, iż Zarząd Obozu Wielkiej Polski wydał zgodę na umożliwienie otrzymania pamiątkowych medali także wybranym byłym działaczom OWP, których na przestrzeni 20 lat było bardzo wielu. A kilka sztuk zostanie udostępnionych do zakupu przez kolekcjonerów, co może być nie lada gratką. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, które należy kierować drogą emailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obóz Wielkiej Polski

Komentarze obsługiwane przez CComment

Wódz, który zwycięstwa przypisuje sobie, a na innych zwala klęski, jest człowiekiem moralnie niedojrzałym i jako taki - na swoim odpowiedzialnym stanowisku nieuczciwym.
Roman DmowskiRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej