foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Ostrzeżenie
  • Funkcje poczty zostały wyłączone na tej stronie przez administratora.

W rocznicę wymordowania rzeszowskiego lV Zarządu Głównego WiN tj. Ł. Cieplińskiego, A. Lazarowicza, J. Rzepki, F. Błażeja, J. Batorego, K. Chmiela, M. Kawalca strzałem Katyńskim w tył głowy w więzieniu na Rakowieckiej w Warszawie przez czerwone komunistyczne gnidy 01. marca 1951 r. działacze Obozu Wielkiej Polski zebrali się przy Pomniku Rotmistrza Pileckiego, aby złożyć wieniec i zapalić symboliczny znicz. Jest to świadectwo pamięci o ofiarach Żołnierzy Niezłomnych walczących ze zniewoleniem przez okupanta sowieckiego Polski. Odśpiewano hymn Polski. Obecne były też inne organizacje narodowe.

Dla przypomnienia. Rząd Polski na uchodźstwie w Londynie, był uznawany za Rząd Polski do 05. lipca 1945 r. przez USA i Wlk. Brytanię. Po tej dacie nie był już uznawany przez żadne ośrodki międzynarodowe. Wobec tak zaistniałej sytuacji Polacy zgrupowani w Oporze Antysowieckim, m.in. w WiN mieli ograniczone możliwości działania. Po lipcu 1945 r. praktycznie mogli Żołnierze Powstania Antykomunistycznego z NSZ, NZW, NOW, ROAK i WiN tylko liczyć na siebie i pomoc ludności w Polsce.

Rtm. Witold Pilecki ur. 13. maja 1901 r. w Rosji. Członek konspiracyjnego harcerstwa, skautingu i POW. Ochotnik Samoobrony Wileńskiej. Od 1918 r. brał udział w wojnie polsko-bolszewickiej 1919-1920. Uczestniczył w wojnie obronnej 1939 r. 19. września 1940 r. zgłosił się na ochotnika do Auschwitz dając złapać się w łapance, nr obozowy 4859. W obozie utworzył konspirację wojskową. Po ucieczce z obozu Auschwitz uczestniczył w Powstaniu Warszawskim. Po wojnie światowej aresztowany 5. lub 8. maja 1947 r. Bestialsko torturowany przez skrajną lewicę komunistyczną z UB. 25. maja 1948 r. zamordowany przez czerwoną hołotę w więzieniu przy ul. Rakowieckiej w Warszawie.

Dziś po tylu latach, czerwona hołota śmie kalać pamięć ludzi, którzy walczyli często o godną śmierć, bo nawet o nią było wówczas niełatwo. Wiec powinna dawno czerwona hołota zamilknąć i nie pełnić żadnych funkcji państwowych. czerwona lewica marksistowska powinna być pozbawiona dożywotnio jakichkolwiek funkcji w państwie polskim. Wracają bowiem czasy dzięki tejże żmiji czerwonej, że znów ferowane są wyroki więzień i grzywien wobec polskich patriotów mówiących prawdę o narodowości morderców Polaków po 1945 r. działającym przeciwko narodowi polskiemu. Ferowane są wyroki na katolików mówiących prawdę o działalności szpitali i lekarzy w aborcyjnej mafii. Oby ponownie nie przyszło nam, Polakom, znowu upominać się o suwerenność i niepodległość Polski i polskiego narodu, gdy poszanowania brak dla naszych braci i sióstr, którzy złożyli swoje życia w ofierze na ołtarzu ojczyzny. Oprócz plugawienia pamięci Żołnierzy Niezłomnych, nasi przeciwnicy Niepodległej Polski i Suwerenności Narodu wzięli sobie za cel zniszczenie pamięci o Ludobójstwie Polaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej 1939-1947 nakazując nam zamknąć usta mówiącym prawdę o tej zbrodni nazistów ukraińskich z OUN-UPA dokonanej na Polakach (ok 150 tys pomordowanych naszych rodaków).

Twierdzą nam będzie każdy próg, tak nam dopomóż Bóg.

Dariusz Stępiński

Komentarze obsługiwane przez CComment

Najważniejsze sprawy polskiej wsi, rozgrywają się w UE.
Aleksander Grad Poseł PORoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej