foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Ostrzeżenie
  • Funkcje poczty zostały wyłączone na tej stronie przez administratora.

 

W lipcu 2022 roku we Wrocławiu Obóz Wielkiej Polski wsparł medialnie Adama Brawatę z Fundacji Pro w trakcie jazdy po mieście Baneru Stop Aborcji. Kol. Adam Brawata jest notorycznie atakowany sądownie ale także w inny sposób w trakcie działalności w Fundacji Pro m.in.,e Wrocławiu. Rezydent UE J. Sutryk mając za nic Konstytucję wraz ze Strażą Miejską Wrocławia pozbawia Adama Brawatę sądownie i poprzez działania Straży prawa do wolności słowa.

 

Skutkuje to często agresją i atakami fizycznymi ze strony niechętnych działalności Fundacji Pro za życiem a może także zaangażowanych w przemysł aborcyjny chirurgiczny i farmakologiczny.

Zaangażowanie z Wrocławia jednocześnie Chrystiana Szpilskiego z Lewackiej Partii Razem i współsterującego Strajkiem Kobiet. Zastanawia fakt o jednoczesnych atakach przedstawicieli magistratu i partii razem na Fundację Pro.

Z pogwałceniem Konstytucji RP z 1997 roku. Konkretnie artykułów określających kiedy powstaje życie i dotyczących wolności wypowiedzi oraz pozyskiwanych informacji.

Obrzydliwe ataki Szpilskiego i szeroko pojętej lewicy na Fundację Chrześcijańską za broniąca życia świadczą o prawdziwych celach łżelewicy.

Nasze zaangażowanie z OWP miało za cel zbieranie materiałów w przypadku ataków na pracownika fundacji i upublicznianie wraz z twarzami sprawcy bądź sprawców. Stojąc na stanowisku podjęcia ryzyka wytaczanych spraw przeciwko OWP.

Czołem Wielkiej Polsce

Dariusz Stępinski

Komentarze obsługiwane przez CComment

Ten, kto nie pamięta przeszłości, będzie skazany na to, że ją przeżyje powtórnie.
George SantayanaRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej