foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


W listopadzie we Wrocławiu odbyła się ekranizacja filmu dokumentalnego pt. „Lawendowa mafia” na podstawie książki ks. prof. Dariusza Oko, obecnie prześladowanego w Niemczech za informowanie o lobby LGBT w kościele. Lobby to nie tylko zamieszane jest w molestowanie kleryków niższego szczebla, często tuż po wstąpieniu w mury seminaryjne, ale również w molestowanie dzieci (pedofilię).

Ks. Isakiewicz-Zalewski oraz ks. prof. D. Oko mierzą się z ogromem ataków i przemilczeń. Prawda wygłaszana przez tych dwóch wspaniałych duchownych z powołania jest niewygodna. Obaj bowiem mówią – hierarchia to układ mafijny lawendowy, jeden kryje drugiego w tematach molestowania. Żaden zaś kleryk, który im się nie podda nie ma szans na awans w hierarchii. Ulegając grzechowi sodomii wchodzi między nich jako wspólnik tej strasznej zbrodni w kościele, będąc ich współbratem w grzechu i układach. W cieniu zaś tych haniebnych czynów pozostają lata, gdy celowo byli lokowani księża homoseksualiści, pedofile, a UB (następnie SB) kryło takich księży, często pomagając im w osiąganiu stanowisk w zamian za inwigilowanie prawych wiernych, duchownych i siostry zakonne.

Czas najwyższy, aby hierarchia kościelna oczyściła się ze zboczonych, masońskich i agenturalnych naleciałości.

Wykład i film prowadził mecenas prawa Ordo Iuris, broniący m.in. ks. prof. Dariusza Oko w rozprawach oraz przedstawiciel stow. im. P.Skargi.

https://pch24.tv/premiera-lawendowa-mafia/?ka=008330

Dariusz Stępiński

Komentarze obsługiwane przez CComment

Nie drażnijcie ofiary, która sama się pcha w nasze ręce. Zawierzcie mej metodzie, ja wam dostarcze wschodnie landy w taki sposób, że ich dzisiejsi administratorzy, czyli Polacy, będą nam jeszcze wdzięczni, że zostali europejczykami.
Gerhard Schroeder na spotkaniu z ziomkostwamiRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej