foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 2 stycznia 2022 r. w 83. rocznicę śmierci Romana Dmowskiego delegacja Obozu Wielkiej Polski nawiedziła grób rodzinny Wielkiego Polaka na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Zapaliliśmy znicze i zmówiliśmy modlitwę za zmarłego.

Aktualnie, gdy siły antypolskie (czytaj: lewackie) korzystają z wszelkich środków aby wyrugować ze świadomości Polaków wzorców polskości, bohaterów walczących o niepodległość i suwerenność, całe nasze środowisko musi zintensyfikować starania by zaszczepiać wiedzę i ideę o Wielkich Synach narodu polskiego. A zacząć każdy musi od siebie samego. Odpowiedzieć sobie na pytanie – co ja zrobiłem – co mogę zrobić aby to idea polskości kwitła, idea narodowa, a nie lewackie i unijne antypolskie siły.

Arek Łukasiewicz

Komentarze obsługiwane przez CComment

Unia Europejska coraz bardziej upodabnia się do ZSRR, powolna centralizacja władzy, ograniczanie kompetencji rządów narodowych, nawet iście sowiecka korupcja!
Władimir Bukowski rosyjki dysydent z czasów ZSRRRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej