foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


W październiku 2021 r. we Wrocławiu Obóz Wielkiej Polski zabezpieczał auto Fundacji Pro z akcją Stop Pedofilii antyLGBT. Sama akcja spotkała się z atakami pełnymi agresji, co jest częste ze strony środowisk Strajku tzw. Kobiet i LGBT. Dochodziło do obrzucania kamieniami furgonetki Fundacji Pro.

W dniu zabezpieczania przez nas auta doszło do 4 krotnego blokowania jego na ulicy w trakcie ruchu mimo wydanego zezwolenia na poruszanie się po mieście Wrocławia przez magistrat. Osoby blokujące auto przypominam łamały Konstytucje RP z 1997 roku Art.72pkt.1 dotyczącej ochrony praw dziecka w tym przed demoralizacja. Art.54.1.Wolnosc wyrażania poglądów.
Blokujący auto zachowywali się nie odpowiedzialnie narażając życie i zdrowie ludzkie w razie wypadku drogowego wyskakując na ulicę blokując auto tańcząc jak na haju po środkach odurzających, alkoholu lub innych środkach. Środowiska LGBT zachowują się agresywnie stosując przemoc, agresję gdy mają problem z uzyskaniem praw swoich do szerzenia idei tzw.rownosciowej ktora polega na odbieraniu prawa do wychowania dzieci nieletnich w ramach związku kobiety i mężczyzny. Celem w tym samym w sobie jest inwazja tych środowisk jak i proaborcyjnych do przedszkoli, szkół, środków masowego przekazu ze swoją chorą ideą w tym min. surogactwem; polega ono na zapladnianiu lesbijki in-vitro lub przez znajomego geja i wychowywanie lub jak się znudzi przekazywanie dalej dziecka. O tym wszystkim są materiały Stop Pedofilii mówiące o 40% molestowaniu dzieci w świecie przez geje i lesbijki.

Jako OWP przypominamy jeśli zgubiliście drogę życia ziemskiego i duchowego. Swoimi działaniami środowiska LGBT dążą do rozwalenia rodziny jako związku kobiety i mężczyzny wraz z dziećmi. Co za tym idzie zdrowej tkanki życiowej rozwoju Narodu i Państwa. Szerząc wszechobecne swoje zboczenia staliście sie zamachowcami i terrorystami ideowo-demoralizacyjnymi przeciwko prawdziwej Rodzinie Hetero. Nie uciekacie od łamania prawa i ataków siłowych. Dotyczące zboczeń Cytaty Pismo Św. Nowego Testamentu; Ewangelia Św. Mateusza 25,40 "Sąd Ostateczny" A Król im odpowie: "Zaprawdę powiadam wam: wszystko co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili. Mateusza 25,41 Wtedy odezwie się do tych po lewej stronie: "Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny przygotowany diabłu i jego aniołom. Do Rzymian 1,18 "Usprawiedliwienia potrzebują poganie" Albowiem gniew Boży ujawnia się z nieba na wszelką bezbożność i nieprawość tych ludzi, którzy przez nieprawość nakładają prawdzie pęta. Rzymian 1,22 Podając się za mądrych stali się głupi. Rzymian 1,26 Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Rzymian 1,27 Podobnie też mężczyźni porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. Ewangelia Św. Łukasza "Zgorszenie" 17,2 Byłoby lepiej dla niego, gdyby kamień młyński zawieszono mu na szyi i wrzucono go w morze, niż żeby miałby być powodem grzechu jednego z tych małych. Uważajcie na siebie.
Podczas tej blokady pojawiła się milicja. Okazało się że na wezwanie strony przeciwnej Fundacji Pro. Pojawił się St. Sierżant nazwijmy go "Naleśnik" który stwierdził, że może nie było by blokad gdyby nie było napisów cyt,Szerzących Nienawiść. St.Sierzant "Naleśnik" kategorycznie żądał dokumentów od wszystkich zebranych, na ustawę o Policji i legitymowanie się z nazwiska stopnia służbowego, przyczyny interwencji mówiąc oględnie miał wyładowane, na nasze życzenia, do momentu gdy pokazała się legitymacja prasowa OWP. Wówczas zrobił się grzeczniejszy. Wygląda na to czarno na białym że prawa Konstytucyjne RP nic nie znaczą dla Ojców Miasta Wrocławia a prawa UE. I te stawiają wyżej. Na zasadzie kija i marchewki. Dariusz Stępiński

 

Żądanie otwarcia okna przez nadzór ruchu MPK Wrocław, czego nie uczyniliśmy.

Bezprawna blokada tego samego dnia przez osoby ze Strajku tzw. Kobiet.

Podczas kolejnej blokady pojawiła się milicja, Okazało się, że na wezwanie strony przeciwnej Fundacji Pro. 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Ten, kto nie pamięta przeszłości, będzie skazany na to, że ją przeżyje powtórnie.
George SantayanaRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej