foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 4 października 2021 r. o godz. 15 na Pl. Wolności we Wrocławiu odbyła się manifestacja zboczeń przy patronacie Prezydenta Wrocławia J. Sutryka i Unii Europejskiej. Autobusami zwieziono osoby LGBT i wspierające z Polski na koszt podatnika, byli też goście z zagranicy. Rozdawano bezpłatne baloniki i inne gadżety LGBT. O 15. rozpoczęła się także kontrmanifestacja Fundacji Pro, Straży Narodowej, Rot Niepodległości i Obozu Wielkiej Polski.

Rozwinęliśmy banery przedstawiające program WHO praw LGBT w kwestii demoralizacji dzieci od 4 roku życia poprzez dążenie do promocji LGBT w szkołach i przedszkolach. Gdy rozpoczęliśmy naszą pokojową manifestacje, okazało się, że lewica LGBT zablokowała wjazd furgonetki antylgbt Fundacji Pro z nagłośnieniem. Policja mimo zgody na piśmie z magistratu na wjazd furgonetki, nie usunęła blokujących lecz wsparła ich, dokonując zatrzymania pojazdu Fundacji, stwierdzając wyciek płynów, gdzie żadnego wycieku na jezdnię nie było. Tym samym nie dopuściła do korzystania z nagłośnienia przy modlitwie różańcowejza sodomitów ani do śpiewu religijnego. Strona LGBT darła się ze swoimi żądaniami przez nagłośnienie. Przyłączyły się także do tego krzyku femifaszystki. Wspólne działania ruchów LGBT, femifaszystek nie są jakimś zaskoczeniem, a dopełnieniem ich są postkomuchy i skrajni liberałowie. Proponuję wszystkim lewackim wariatom aplikować najczęściej do spożywania kapustę z sałatą, bowiem ich komórki przez ograniczenie spożywania mięsa są już im nie potrzebne . Widać antyrodzinną działalność oraz antypaństwową, zastępowanie rodziny prawdziwej – LGBT. Zielony Ład działania są aż nadto widoczne.

Dariusz Stępiński

 

Milicja chroni scenę LGBT i namioty Komisji Europejskiej

Prowadzenie przez kol. A.Brawatę modlitwy wynagradzające za grzech sodomii

Marsz kontrdemonstracji przez Wrocław i modlitwa różańcowa

Wstrzymanie przez milicję furgonetkę z nagłośnieniem przy wjeździe na Plac

Brak rzekomych wylewających się płynów z furgonetki

Zawsze jako katolicy będziemy przeciwni ideologii LGBT

 

Wystąpienie Sekretarza Zarządu Obozu Wielkiej Polski D. Stępińskiego

Komentarze obsługiwane przez CComment

Wódz, który zwycięstwa przypisuje sobie, a na innych zwala klęski, jest człowiekiem moralnie niedojrzałym i jako taki - na swoim odpowiedzialnym stanowisku nieuczciwym.
Roman DmowskiRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej