foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


W dniu 2 października 2021 r. w Warszawie pod patronatem Konfederacji odbył się Marsz Suwerenności i Wolności pod hasłem "Stop Segregacji Sanitarnej". Przeciwnicy restrykcji covidowych, do grona których zalicza się także nasza organizacja, spotkali się w południe na Placu Zamkowym. Głównymi hasłami marszu były "Norymberga 2" i "Niedzielski do dymisji" oraz "obudź się Polsko".

Uczestnicy zgromadzili się pod Kolumną Zygmunta na placu Zamkowym w Warszawie, a następnie przemaszerowali pod Sejm. Sobotnie zgromadzenie to przede wszystkim pokojowa manifestacja ludzi pragnących by rząd skończył z szaleństwem lockdownów, niekończącymi się obostrzeniami, łamaniem praw obywatelskich i odbieraniem wolności pod pretekstem "walki z pandemią". My wszyscy tam zgromadzeni byliśmy po to, aby nie pozwolić rządzącym na pójść jeszcze krok dalej i wprowadzić w Polsce haniebną, bezprawną segregację sanitarną.  Chyba każdy myślący i świadomy nieogarnięty propagandą medialną człowiek, widzi działania polityków. Mamy dosyć cyrku covidowego, manipulacji ludźmi nieświadomymi zagrożenia szczepieniami i przyczyniania się do śmierci tysięcy Polaków. Mamy dosyć kłamstw, którymi codziennie jesteśmy karmieni. Brak dostępu do opłacanej przez nas służby zdrowia, problemy przedsiębiorców związane z zamykaniem zakładów pracy, szprycowanie preparatem chemiczno-genowym dzieci i osób, które nie potrafią samodzielnie myśleć, ograniczanie praw człowieka to aż nadto byśmy wszyscy jako naród się zjednoczyli i masowo wyrażali sprzeciw wobec zamordyzmu jakiego jesteśmy świadkami. Dlatego wczoraj także i naszej delegacji nie mogło zabraknąć na Marszu Suwerenności i Wolności. 

Arek Łukasiewicz

Komentarze obsługiwane przez CComment

Jeżeli ta polityka, którą nasze pokolenie stworzyło, przeszła próbę ogniową, w tej próbie nie zginęła, ale wykazała swą wartość - nie może zginąć i w przyszłości. Znaczy to, że zorganizowana przez nas polityka, która doprowadziła do odbudowania zjednoczonej Polski, musi być polityką państwa polskiego, rozwijaną w dostosowaniu do warunków i ulepszaną z pokolenia na pokolenie.
Roman DmowskiRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej