foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Sekcja Narodowa 'Szczerbiec' Obozu Wielkiej Polski wzięła udział w pikiecie pod pręgierzem na Rynku we Wrocławiu sprzeciwiając się polityce rządu, której celem jest uzupełnianie kadr pracownikami imigracyjnymi, kosztem rodzimych pracowników i ich pensji. Polityka UE zmierza poprzez swoją politykę do podmiany społeczeństw rodzimych oraz uderzanie w rodzinę jako związek kobiety i mężczyzny.


Obóz Wielkiej Polski został zaproszony przez Obóz Narodowo-Radykalny i Trzecią Drogę na pikietę w której te ostatnie poruszyły problemy niskiego wynagradzania polskich pracowników a imigrantom zarobkowym otwierania szerokich dróg względem zatrudnienia i innych udogodnień, co często kończy się tym, że imigranci zarobkowi nie wyjeżdżają z Polski a pozostają, gdzie później dochodzi do sytuacji nieporozumień cywilizacyjnych i kulturowych prowadzących do drastycznych sytuacji.

Zebrani poruszyli też aspekt plucia na polskich żołnierzy uszczelniających granice przed podsyłanymi nachodźcami ze strony Białoruskiej. Obóz Wielkiej Polski poruszył temat celowej polityki UE oraz ONZ w tym względzie by doprowadzić do dezorganizacji rodzimych społeczeństw, Państw i likwidacji tradycyjnego modelu rodziny. Działalność ta zaś inspirowana jest przez London City, Wall Street w połączeniu ze skrajną lewicą w poszczególnych krajach. Działalność dezorganizująca rodziny, społeczeństwa widoczna jest w krajach demokracji demoliberalnej USA i krajach Europy. Wygląda to na zorganizowaną działalność polityczną, a ataki LGBT na rodzinę oraz wpuszczanie imigrantów bez odpowiedniej formy kontrolnej celem pozyskanie nowych wyborców głosujących na skompromitowanych marksistów.

Działalność lewicy marksistowskiej wraz z liberałami świadczy by znowu stworzyć kolejny kołchoz, który wcześniej zniszczy rodzime państwa i narody. Podmiana tradycyjnej rodziny na LGBTowską, podmianę społeczeństw na obce kulturowe i cywilizacyjnie społeczeństwa. Wszystko zaczęło się wraz z interwencją w Iraku przez USA pod pretekstem programu atomowego rzekomo opracowywanego przez Irak, gdzie jak wiemy po tylu latach że był to pretekst by zająć pola roponośne dla USA. Późniejsze działania wojsk okupacyjnych USA na Bliskim Wschodzie w Afganistanie, Iraku, Libii doprowadziły do eskalacji najazdu ludności uciekającej przed wojną i biedą w tamtym rejonie oraz zazębiającymi się działaniami pomocowymi dla ludzi uciekających z tamtego rejonu udzielanymi przez ośrodki banksterskie Georga Sorosa, lewicy marksistowskiej i lewicowych liberałów. Działalność ośrodków się zazębia na różnym polu, w atakach na narody rodzime państw suwerennych i tożsamość rodzinną i religijną. Ktoś kto nie widzi wspólnoty tych działań negatywnych musi chyba być oślepiony lub żyć w życiu, jak kret na powierzchni.

Dariusz Stępiński

PS. Agendy ONZ, UE i Klub Bildelberg oraz Wall Street, London City - główni rozgrywający karty i zbierającymi korzyści.
Należy nadmienić, że jako OWP wymieniliśmy głównego ojca tworzonej UE, prawnika, żołnierza Wehrmachtu zadeklarowanego nazisty Waltera Hallsteina i kilku innych prawników nazistów. Tak więc nic UE nie ma wspólnego z chrześcijaństwem czy katolicyzmem.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Musimy mieć wpływ na gazety całego świata, ażeby tumanić i oszukiwać ludzi.
lord Montefiore XIX-wieczny żyd z brytyjskim obywatelstwemRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej