foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Od dłuższego czasu we Wrocławiu pod rządami obecnego prezydenta UE Pana Jacka Sutryka ma miejsce karnawał ideowy „upiorów przeszłości”. Co jakiś czas wylęgają na miasto intelektualne zombie. Cyklicznie „Straszak Kobiet” ideowo komuno-neonazistowski, komuniści wszelkiej maści z trockistami o zabarwieniu neonazistowskim. Wydawać by się mogło, że idee Lenina i Hitlera odeszły w niebyt wraz z ich odejściem. Nic bardziej mylnego. Rzucane hasła by prawnie i religijnie zrównać małżeństwa homoseksualne z heteroseksualnymi, walka klas, żądania prawa do aborcji na żądanie, nawoływanie do palenia świątyń katolickich.

Jest to czytelna przesłanka skąd wywodzi się szatański rodowód tych organizacji, gdzie wśród nich w trakcie marszy, niczym swąd HIV objawia się antifa, starająca się zaznaczyć swoją obecność. Intelektualne kalectwo tych środowisk poraża historycznym i cywilizacyjnym nieuctwem. Gdyby sięgnęli do idei Lenina i Hitlera zobaczyliby te same hasła, te same cele – aborcja, homoseksualizm na piedestale, walka klasowa. W głębi zaś jakże groźny i złudny duchowy szatański okultyzm. Co ciekawe, hasła, symbole i występy pojawiają się wraz z żądaniem prawa do demokracji.

A o to kilka dowodów na co Pan Jacek Sutryk wraz z komunistami, cichaczem pozwala w dobie pandemii i jakże groźne symbole czerwonej rewolucji pojawiają się w piastowskim mieście Wrocławiu. Zastanawiać może, do czego zmierzają zarządzający miastem? Jest to chyba widoczne aż nadto. Z jednej strony prawnie ścigają Fundację ProLife a z drugiej pozwalają na wybryki czerwonych na mieście i stawiają na piedestale wraz z Radą Miasta „Straszydło Kobiet” wręczając nagrody. A potem dziwić się, że narodowcy 1 maja obrzucili granatami dymnymi pikietę o walkę klasową...

Dariusz Stępiński

Czerwone flagi powiewają na wietrze...

Tęsknota do starego, komunistycznego systemu?

Baner zawieszony w nocy przez narodowców

Komentarze obsługiwane przez CComment

Są ludzie, którzy w polityce uznają tylko żniwo - nawożenie, orka i siew są niepotrzebne. Są tacy, którzy podczas pierwszych robót w polu już pytają o plon, a gdy nie widzą, zniechęcają się i odchodzą.
Polska bez żadnej wątpliwości ma o wiele więcej takich ludzi niż inne kraje. Wynika to niezawodnie stąd, żeśmy przez długi czas żyli bez polityki we właściwym tego słowa znaczeniu. To, co się nazywało polityką, to nie były ruchy celowe, jeno odruchy.
Roman DmowskiRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej