foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


W przełomowym roku 2020 zmarło ponad 70 tys. Polek i Polaków, więcej niż w każdym ubiegłym roku począwszy od 1945. Fakt ten pozostał całkowicie niezauważony dla opinii publicznej w Polsce, poprzez skuteczne przemilczenie go w polskojęzycznych (nie polskich!) mediach głównego ścieku. Za to zajmują się sprawami całkowicie nieistotnymi a także nieustane bombardują nas liczbami rzekomo nowych „zakażeń”, gdzie w rzeczywistości chodzi o dodatnie wyniku niewiarygodnego testu PCR, który nadaje się do…nosa.

Mało kto zdaje sobie sprawę, iż mimo nagminnej praktyki w polskich i europejskich szpitalach podciągania zgonów osób starszych obarczonych chorobami przewlekłymi jak zawał, udar, nowotwór pod COVID-19*, „zaledwie” niecałe 30 tys. zgonów z całej puli przeszło 70 tys. zgonów nadnormatywnych , czyli zwiększonych niż w poprzednich dziesięcioleciach udało się Morawieckiemu i jego poplecznikom zaszufladkować w statystykach jako „zgony covidowe”.

Co z pozostałymi 40 tys. Polek i Polaków, którzy umarli w 2020 r. ? Mimo „kreatywnej księgowości” samo Ministerstwo Zdrowia zmuszone było przyznać, iż to osoby zmarłe wskutek chorób niezakaźnych. Spowodowane to było wyłączeniem służby zdrowia w Polsce przez PiS, brakiem dostępu do specjalistów i lekarzy rodzinnych, którzy badanie fizykalne zamienili na teleporady, wskutek czego pacjenci nie byli odpowiednio diagnozowani a niezbędne zabiegi operacyjne i diagnostyczne zostały odwołane, co w przypadku chorych na raka musiało nieuchronnie prowadzić do ich przedwczesnej śmierci. Dla porównania w Niemczech, gdzie system opieki zdrowotnej stoi na lepszym poziomie niż w Polsce i lekarze rodzinni przyjmowali normalnie swoich pacjentów, aż do grudnia 2020 r., kiedy to ogłoszono drugi lockdown, nie było żadnej zwiększonej śmiertelności w porównaniu do lat ubiegłych.

To pokazuje jakie następstwa niesie ze sobą obłąkańcza polityka wprowadzanych obostrzeń i lockdownów – masowe zgony osób, którym odmówiono leczenia w nagłym stanie zagrożenia życia motywując to np. brakiem wyniku testu na COVID! Jest to straszliwa zbrodnia, za którą rządzący i pseudoeksperci zostaną rozliczeni.

Najgorsze jest to, iż zastosowana strategia „walki z wirusem”, która się nie sprawdziła, gdyż rząd pisowski ogłosił już 3. falę, właśnie jest ponownie wdrażana, co będzie skutkować kolejnymi nadmiarowymi zgonami, być może tym razem liczba ofiar pójdzie w setki tysięcy…

I to wszystko w imię zwalczania wirusa, którego wskaźnik śmiertelności według obliczeń najczęściej cytowanego naukowca świata prof. Ioannidisa waha się między 0,02 a 0,6%, czyli w najgorszym przypadku zaledwie 6 osób na tysiąc umrze w przypadku kontaktu z tym wirusem. Wskaźnik śmiertelności grypy, szczególnie ostrej w sezonie 2017/18 znajdował się grubo ponad 1% i wówczas nikt nie zamykał świata na klucz.

Należy jak najszybciej zatrzymać to szaleństwo, a będzie to możliwe tylko gdy jak najprędzej odsuniemy przedstawicieli obecnego reżimu, jak również wtórujące im, rzekomo opozycyjne partie, jak PO, PSL, Lewica od jakiegokolwiek wpływu na podejmowanie decyzji w Polsce, czyli zwolnimy ich z pracy w Sejmie. Droga do tego prowadzi poprzez udział w lokalnych wydarzeniach mających na celu uświadomienie społeczeństwu, w jaki sposób jest manipulowane przez media i polityków w kwestii PLANDEMII, poprzez spotkania Stolików Wolności, udział w Marszach o Wolność czy innych oddolnych inicjatywach jak Strażnicy Wolności, mających na celu walkę o nasze prawa odbierane nam przez rządzących.

Jeśli się w porę nie obudzimy i nie wyjdziemy na ulice, zdrowie i życie naszych najbliższych stoi pod znakiem zapytania.

Lek. Piotr Rubas

*Dla wyjaśnienia zaznaczmy, iż wystarczy tylko dodatni wynik testu u takiej osoby, nieistotne jest wówczas, że doszło np. do ciężkiego zawału i to było prawdziwą przyczyną śmierci - jeśli test PCR jest dodatni, to wg wytycznych WHO należy klasyfikować zgon jako z powodu COVID-19 mimo, iż obecność wirusa nie ma żadnego związku z chorobą – jest to związane z wymiernymi gratyfikacjami finansowymi dla szpitala i danego lekarza, co wyjaśnia po części milczenie większości środowiska medycznego na temat pandemii.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Unia Europejska coraz bardziej upodabnia się do ZSRR, powolna centralizacja władzy, ograniczanie kompetencji rządów narodowych, nawet iście sowiecka korupcja!
Władimir Bukowski rosyjki dysydent z czasów ZSRRRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej