Start
Menu serwisu
Start
Artykuły
Nasz ruch
Rekrutacja
Bojkotuj!
Polecamy
Oglądaj
Linkownia
Kontakt
Dodaj do ulubionych

Nowości
Licznik odwiedzin
10380999
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Życzenia świąteczne dla Donbasu

Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski przesłało życzenia świąteczne i noworoczne w formie zapisów wideo dla ludności Donbasu. Całość została wyemitowana przez lokalną telewizję z tłumaczeniem. Nasze życzenia, prezentujemy poniżej.

Czytaj całość...
Wrocław: Rocznica śmierci Romana Dmowskiego

 

Oddział Wrocławski OWP, oddał hołd Romanowi Dmowskiemu, składając kwiaty oraz zapalając znicz pod tablicą wmurowaną w Kościele Najświętszej Marii Panny na Piasku we Wrocławiu.

Czytaj całość...
List przesłany na ręce rektora KUL

Prezentujemy treść listu otwartego, wystosowanego przez Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski na ręce Jego Magnificencji Rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego ks. prof. dr hab. Antoniego Dębińskiego.

Czytaj całość...
Donbas: Słodkości dla dzieci

Dnia 26 grudnia 2015r. Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski podarowało 50. polskim dzieciom w Donbasie kuferki z czekoladkami z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj całość...
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

 

Pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz obfitości Łask Bożych w nadchodzącym Nowym 2016 Roku

 życzy Stowarzyszenie Obóz Wielkiej Polski

Polska zawierucha


Można by to określić, że jak w telenowelach, świat jest piękny, złodzieje są piękni, komuniści są piękni. Tym bardziej jeżeli ma się problem z samodzielnym myśleniem, a twórczość umysłu opiera się na medialnej propagandzie, co dobre, co złe.
Medialne dopalacze na usługach zagranicznych korporacji, którzy z normalnością dnia powszechnego Polaka nie mają nic wspólnego pierdolą swoje ‘’demokratyczne’’ tezy, wydając nieraz połowę ustawowej minimalnej płacy w Polsce na swój obiad w jeden dzień.

Czytaj całość...
OWP pod pomnikiem gen. Władysława Sikorskiego na Gibraltarze

 

Dzień 4 grudnia 2015 r. to szczególna data w historii Obozu Wielkiej Polski ze względu na przypadającą 89. rocznicę powstania organizacji. Tego dnia przebywająca na Gibraltarze delegacja Obozu Wielkiej Polski korzystając z okazji złożyła wieniec przy pomniku Naczelnego Wodza gen. Władysława Sikorskiego.

Czytaj całość...
35. rocznica klęski ludzi pracy i utraconych nadziei Narodu

35 lat temu pojawiła się na krótko w Polsce nadzieja dla ludzi pracy i całego społeczeństwa ale zakończyła się po 16. miesiącach wprowadzeniem stanu wojennego 13 grudnia 1981 roku klęską, której skutki doznajemy do dziś i długo jeszcze będziemy odczuwań.

Czytaj całość...
Nowy numer Awangardy

Oddajemy do rąk czytelników najnowszy numer Awangardy 2(23). W numerze m.in.: Hołodomor, czyli o kulisach Wielkiego Głodu na Ukrainie; Ukraińscy nacjonaliści współcześnie; Wpływ i znaczenie Rewolucji Francuskiej oraz stałe bloki tematyczne.

Czytaj całość...
Katowice: rocznica śmierci śp. Kazimierza Świtonia

Dnia 6 grudnia 2015r. przedstawiciele Obozu Wielkiej Polski oraz Ruchu Christus Rex oddali hołd śp. Kazimierzowi Świtoniowi.

Czytaj całość...
89. rocznica powstania Obozu Wielkiej Polski
Czytaj całość...
Andrzejki w Doniecku

Dnia 28 listopada 2015r. w siedzibie Towarzystwa Kultury Polskiej Polonia w Doniecku, odbyło się spotkanie andrzejkowe. Z tej okazji Obóz Wielkiej Polski wręczył dzieciom drobne upominki - słodycze i owoce. Uśmiechy obdarowanych były najpiękniejszym podziękowaniem.

Warszawa: pikieta pod ambasadą Turcji

 

W sobotę 28.11.2015 delegacja OWP wzięła udział w pikiecie pod Ambasadą Republiki Turcji. Celem akcji było zaprotestowanie przeciwko wspieraniu przez to państwo tzw. Państwa Islamskiego!

Czytaj całość...
Sowa i ich przyjaciele