Start
Menu serwisu
Start
Artykuły
Nasz ruch
Rekrutacja
Bojkotuj!
Polecamy
Oglądaj
Linkownia
Kontakt
Dodaj do ulubionych

Nowości
Licznik odwiedzin
10381043
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Poznań: Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych

Delegacja Oddziału Wielkopolskiego Obozu Wielkiej Polski w składzie: Krzysztof Sypniewski, Paweł Hoffmann, Wojciech Jurczyk oraz gościnnie Maciej Wydrych, złożyli wiązankę kwiatów i oddali hołd poległym walczącym w podziemiu z narzuconym wrogim ustrojem komunistycznym. Następnie zebrani przeszli pod pomnik Ofiar Katynia i Sybiru. Cześć i chwała walczącym o niepodległość naszej Ojczyzny!


Następny >
User Comments

Chwała Wielkim Bohaterom. Ale pora by żywi pomyśleli nad dalszym losem Narodowej Demokracji. Czyli pora animozje schować ,położyć na półkę Historii.Czyli moim zdaniem zwolennika Myśli Narodowej,zwracam się do decydentów by utworzono Federacje Partii o programie opartym na Myśli Narodowej R. Dmowskiego. Czyli do współpracy według Mnie powinni być zaproszeni: Stowarzyszenie Endecja,Ruch Narodowy ,Obóz Wielkiej Polski ,zwolennicy pisma ,,Myśl Polska ( zwolennicy PAX-B.Piaseckiego ),i pomniejsze ugrupowania Narodowe. Cel to utworzenie NOWOCZESNEGO programu Narodowego. Pomarzyć można.

Napisał Macisław Pielgrzym, dzień 03/11/2017 o 18:41

 1 
Page 1 of 1 ( 1 User Comments )
©2006 MosCom

Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Poznań: Narodowy Dzień Pamięci Żołn... ...

Enter your comment below.

(wymagane)

(optional)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora

(optional)
 
Imieniny
28 Marca 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Aniela, Antoni, Jan,
Krzesisław, Sykstus
Do końca roku zostało 279 dni.
Sonda
Cytat
Jak wyzwolić się od tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od narodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzmię, którego nie mam specjalnie ochoty dŸwigać... Piękniejsza od Polski jest ucieczka z Polski - tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem.
Donald Tusk miesięcznik ZNAK nr.11-12, 1987r.
Gościmy
Aktualnie jest 71 gości online
Advertisement
Advertisement