Start
Menu serwisu
Start
Artykuły
Nasz ruch
Rekrutacja
Bojkotuj!
Polecamy
Oglądaj
Linkownia
Kontakt
Dodaj do ulubionych

Nowości
Licznik odwiedzin
10381058
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
NIE dla baz NATO w Polsce

W XIII w. Konrad I Mazowiecki zaprosił na swe ziemie Zakon Krzyżacki, mający wspomóc obronę północnych rubieży przed dzikimi hordami. Rycerze ci otrzymali w dzierżawę ziemię chełmińską i michałowską. Gdy bitny zakon rozprawił się z poganami, obrócił swe miecze przeciwko gospodarzom. Wyrywane coraz większe obszary Polski poczęły spływać polską krwią. Doskonale obeznani w sytuacji międzynarodowej, potrafili zjednać sobie a przeciwko nam, możnych ówczesnego świata z hierarchami kościelnymi włącznie. Tak na własne życzenie, wyhodowaliśmy na swych ziemiach śmiertelnego wroga.
W XXI wieku historia może się powtórzyć. Zapraszamy obce nam wojska, oddając tereny pod bazy, w których nie będzie obowiązywało polskie prawo. Odbywa się to w duchu przyjaźni, dobrych relacji dyplomatycznych, z czystymi intencjami bronienia nas przed ewentualnymi agresorami. Lecz przybywający Zakon Krzyżacki także był pełen frazesów i czystych intencji. Raz zaproszone obce wojska na teren RP, ze swoimi bazami wojskowymi, co wymaga potężnych nakładów finansowych poniesionych z ich strony, nie będzie łatwo wyprosić, nawet gdybyśmy my - gospodarze - podjęli taką wolę. W podziemnych piętrach Pentagonu stratedzy USA niczym krupierzy przy rulecie, przesuwają flagi swych korpusów na kolejne tereny. Tym razem na Rzeczpospolitą. NATO, piękne słowa o wspólnocie, zagrożeniu ze strony Rosji, to tylko element dyplomacji. Liczą się własne bazy ze swoją jurysdykcją prawną. W praktyce wydzielone kolonie. Fakt ten nie musi na pewno być negatywny dla Polski. Lecz ryzyko istnieje i to bardzo duże, a "człowiek, który ryzykuje byt narodu jest jak gracz, który siada do zielonego stołu z cudzymi pieniędzmi". Czy powierzysz obcemu własne fundusze do gry hazardowej? A los własnej Ojczyzny ryzykujesz...
< Poprzedni   Następny >
User Comments

Autor buduje swoja opinie n/t obecnosci zolnierzy armii amerykanskiej w Polsce na domniemaniach, opierajac sie na przykladzie Krzyzakow, ale nic nie pisze na temat okupacji rosyjskiej (zdrajcy Rzeczpospolitej poprosili caryce Rosji o interwencje w sprawy panstwa) oraz okupacji sowieckiej (dzialania bandyty J.Stalina).
Gdyby nie I-sza wojna swiatowa i oslabienie Niemiec i Rosji, wowczas nie byloby Polski, poniewaz Polska zostala rozebrana na kawalki przez 3 panstwa mocarstwowe w latach 1772-1795 i trwal proces rusyfikacji i germanizacji mieszkancow Rzzeczpospolitej oraz rabunek i eksploatacja bogactw naturalnych, ziemi, majatku, towarow, produktow etc wlacznie z degradacja Polakow, ktorzy byli traktowani jak niewolnicy.
Obecnosc wojsk amerykanskich w Polsce jest forma dziejowej sprawiedliwosci, poniewaz jako wolne pantwo nigdy nie powinnismy znalezc sie pod jakakolwiek okupacja.
Juz w 1942r gen.W.Sikorski zlozyl propozycje prezydentowi USA F.D.Rooseveltowi odnosnie uderzenia na Niemcow od strony Balkanow poprzez Rumunie i Bulgarie co spowodowaloby rozpolowienie sil niemieckich, a jednoczesnie wyzwolenie Polski spod okupacji niemieckiej. W tym celu mialo byc uzyte rowniez polskie podziemie niepodleglosciowe (ok. 400 tysiecy ludzi) oraz korpus spadochronowy gen.S.Sosabowskiego (3 tysiace specjalnie przeszkolonych ludzi) z Anglii.
Plany gen.W.Sikorskiego mialy poparcie W.Churchilla, ale odrzucil je F.D.Roosevelt za namowa swoich zydowskich doradcow, ktorzy byli w porozumieniu z J.Stalinem.
Skoro w pazdzierniku 1941r (stempel departamentu stanu USA) znana byla MAPA GOMBERGA, ktora dotyczyla podzialu swiata na 2 strefy wplywow: sowiecka i amerykanska to kto za tym stal ?
Odpowiedz: MIEDZYNARODOWKA SYJONISTYCZNA.
W takim razie co maja wspolnego Krzyzacy z miedzynarodowka syjonistyczna ?
Ja uwazam, ze stalo sie slusznie, ze pojawily sie wojska amerykanskie w Polsce, poniewaz to jest zabezpieczenie Polski przed wplywami niemiecki i rosyjskimi w Polsce i na wiesc o tym, media niemieckie i rosyjskie podniosly wielki halas i ten halas tego dowodzi.
A w miedzyczasie nalezy rozbudowac wlasne polskie sily obronne.

Napisał Toronto, dzień 01/22/2017 o 14:22

WPS Zieminskiego i Kosiura to SOWIECKA PIATA KOLUMNA w Polsce !

jpnz Twój komentarz oczekuje na moderacje.

23 Styczen 2017 o 00:39
WPS to bolszewicka tuba propagandowa ! (usuniete komentarze: 25152 i 25153)

jpnz 22 Styczen 2017 o 19:27
Cytaty: Zatem zdaniem patriotów polskich  ceniacych tak samo, jak naród amerykanski wlasna niepodleglosc za najwyzsze dobro  proces alokacji wojsk amerykanskich na terenie Polski kladzie sie olbrzymim cieniem na stosunki polsko-amerykanskie. (&) Obecnosc wojsk obcego panstwa na terenie Polski nasz naród zawsze utozsamial z okupacja. Nigdy tez z wlasnej woli, nie ulegajac narzuconej przemocy  nie akceptowal tej okupacji i gotów byl ponosic najwyzsze ofiary zycia swoich synów i córek, aby tej okupacji sie pozbyc.

KOMENTARZ
Prosze nie wypowiadac sie w imieniu Narodu Polskiego, ale w imieniu wlasnym lub w imieniu waszej organizacji.
Trzeba byc kompletnym durniem, zeby nie znac definicji wyrazu: okupacja, ktorego wyjasnienie znajduje sie w slowniku j.polskiego oraz w Konwencji Haskiej (1907r) i Konwencji Genewskiej (1949r).
W oparciu o te 3 zrodla informacji, obecnosc zolnierzy amerykanskich w Polsce nie nosi znamion okupacji.
W zwiazku z tym, list wystosowany do prezydenta Stanow Zjednoczonych D.Trumpa obnaza nie tylko glupote autora/autorow listu, ale rowniez glupote ich sygnatariuszy i jest kompletna kompromitacja i nie tylko, poniewaz biorac pod uwage sluzalczy list z 2014r napisany przez Z.Wrzodaka i podpisany przez zwolennikow Rosji i W.Putina z prosba o ratowanie Polski  vide strona: ( http://konserwatyzm.pl/artykul/12129/zygmunt-wrzodak-list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-federacji-rosyjskiej/ ) to caly ten proceder napisania listu do D.Trumpa nosi znamiona gry propagandowej jaka uprawiaja przedstawiciele i zwolennicy ROSYJSKIEJ PIATEJ KOLUMNY w Polsce, ktora w rzeczywistosci reprezentuje rosyjskie interesy i nazywa siebie podstepnie polskimi patriotami.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/01/20/list-otwarty-patriotow-polskich-do-prezydenta-stanow-zjednoczonych-donalda-trumpa/comment-page-1/#comment-25152

jpnz 22 Styczen 2017 o 19:46
Dodatek specjalny&.
List Z.Wrzodaka adresowany do rosyjskich zydow (Putin , Miedwiediew , Lawrow).

(podbite) Narody Rosji, Drodzy Bracia Rosjanie!

http://konserwatyzm.pl/artykul/12129/zygmunt-wrzodak-list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-federacji-rosyjskiej/

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/01/20/list-otwarty-patriotow-polskich-do-prezydenta-stanow-zjednoczonych-donalda-trumpa/comment-page-1/#comment-25153

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/01/20/list-otwarty-patriotow-polskich-do-prezydenta-stanow-zjednoczonych-donalda-trumpa/comment-page-1/#comment-25168

http://www.kresy.pl/?forum/wps-zieminskiego-i-kosiura-to-sowiecka-piata-kolumna-w-polsce-,0,0,25405

Napisał Toronto, dzień 01/23/2017 o 10:50

 1 
Page 1 of 1 ( 2 User Comments )
©2006 MosCom

Dodaj swój komentarz do tego artykułu...NIE dla baz NATO w Polsce ...

Enter your comment below.

(wymagane)

(optional)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora

(optional)
 
Imieniny
28 Marca 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Aniela, Antoni, Jan,
Krzesisław, Sykstus
Do końca roku zostało 279 dni.
Sonda
Cytat
Nie ma takiego kraju na świecie, gdzie by polityka najbardziej zbawienna, najwyraŸniej odpowiadająca interesowi narodowemu, miała cały naród za sobą.
Roman Dmowski
Gościmy
Aktualnie jest 84 gości online
Advertisement
Advertisement