Start
Menu serwisu
Start
Artykuły
Nasz ruch
Rekrutacja
Bojkotuj!
Polecamy
Oglądaj
Linkownia
Kontakt
Dodaj do ulubionych

Nowości
Licznik odwiedzin
10381075
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Warszawa: Okręg Mazowiecki OWP na Pierwszej Miesięcznicy Wołyńskiej
Dnia 11.08.2016 w Warszawie, pod Pałacem Prezydenckim Okręg Mazowiecki OWP na Pierwszej Miesięcznicy Wołyńskiej. Spotykamy się w Warszawie i innych miejscach w Kraju każdego "11" aż do uchwalenia Ustawy! Walka o honor, pamięć ofiar ludobójstwa na naszych rodach na Wołyniu TRWA!

Spotykamy się dzisiaj, w miesiąc po Marszu Wołyńskim z 11 lipca. Polski parlament ograniczył się tylko do pozorów wykonania woli Środowisk Kresowych oraz polskiego społeczeństwa. Domagaliśmy się ustawy dotyczącej Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego w latach 1939-47 przez OUN-UPA na Wołyniu, Małopolsce Wschodniej i Południowo-Wschodniej II Rzeczypospolitej. Przedstawiciele Narodu w Sejmie przekazują nam łaskawie tylko uchwałę. 11 lipca nie został ustanowiony państwowym Dniem Pamięci. Posłom polskim bardziej zależy na układaniu się z banderyzującą Ukrainą prezydenta Petro Poroszenki, niż oddaniu hołdu i sprawiedliwości ponad 100 tysiącom ofiar bestialskiego ukraińskiego nacjonalizmu. Do dyskusji i decyzji o sprawach polskich dopuszczają potomków morderców Polaków. Nawet ta tchórzliwa ustawa wywołuje burzę wśród polskich parlamentarzystów, napawa ich lękiem przed niezadowoleniem strony ukraińskiej. Rząd Polski nie chce zauważać państwowego propagowania ideologii OUN-UPA u naszego ukraińskiego sąsiada. Odbywa się to na poziomie polityki, kultury, oświaty. Za polską południowo-wschodnią granicą rosną i wychowują się milionowe pokolenia rezunów. Sprzyjając takiemu rozwojowi sytuacji władze polskie biorą na siebie odpowiedzialność za narażanie Polaków na śmiertelne niebezpieczeństwo w ewentualnym konflikcie. Taka to jest podła ta współczesna poprawność polityczna. Dla bezpieczeństwa państwa polskiego i Polaków niezbędna jest również ustawa pozwalająca z mocy prawa ścigać i karać w granicach Rzeczypospolitej wszelkie symbole i przejawy ideologii banderowskiej. Skutki zaniedbania w tej materii nie pozwalają na siebie długo czekać. Na publicznych kulturalnych i sportowych imprezach w Polsce pojawiają się flagi i symbole banderowskich i nazistowskich organizacji oraz jednostek wojskowych biorących udział w zbrodniach na własnych obywatelach w regionach Południowo-Wschodniej Ukrainy. Stawiane są pomniki i czczone groby bestialskich zbrodniarzy z OUN-UPA. Odbywają się marsze i nawet procesje religijne w duchu propagowania ideologii banderowskiej.
Obóz Wielkiej Polski mówi stanowcze NIE takiemu stanowi rzeczy!
Europa Zachodnia zmaga się z lekkomyślnie wpuszczonymi milionami imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, natomiast już, nie tylko ukrytą, bombą zegarową w Polsce są masy obywateli Ukrainy. Dlaczego oni mają zielone światło, Polakom ze Wschodu rzuca się wszelkie możliwe kłody pod nogi? Ostatnie głośne wypadki dotyczące obywateli Ukrainy, nastających na zdrowie i życie Polaków, budzą słuszne oburzenie społeczeństwa. Gwałt na nastolatce w Gdańsku, zamach na życie taksówkarza w Lublinie, rozbój i gwałty na trzech kobietach w Legionowie, w dniu 1 sierpnia w Oławie dźgnięcie nożem chłopaka w koszulce z symbolami Powstania Warszawskiego.
Na strach przed wyjściem na ulicę nie ma naszej zgody!
Obóz Wielkiej Polski domaga się na poziomie państwowym ustawowego Dnia Ludobójstwa Ofiar OUN-UPA 11 lipca oraz konstytucyjnego prawa bezpieczeństwa w naszej Ojczyźnie!
Panie Prezydencie, proszę wywiązać się ze złożonej przysięgi służby Polsce i Narodowi Polskiemu!
Czołem Wielkiej Polsce!
Krzysztof Stachurski


< Poprzedni   Następny >
User Comments

http://newsweb.pl/2016/08/14/wladimir-putin-lwow-byl-polski-trzeba-o-tym-wiedziec/

Napisał Józef, dzień 08/15/2016 o 07:54

 1 
Page 1 of 1 ( 1 User Comments )
©2006 MosCom

Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Warszawa: Okręg Mazowiecki OWP na P... ...

Enter your comment below.

(wymagane)

(optional)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora

(optional)
 
Imieniny
28 Marca 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Aniela, Antoni, Jan,
Krzesisław, Sykstus
Do końca roku zostało 279 dni.
Sonda
Cytat
...jest ona (nowoczesna polityka Polska) tylko owocem bezinteresownej miłości Ojczyzny, zdrowego rozsądku, no i trochę energii. I może najważniejszą rzeczą była bezinteresowność. Nakreślić sobie plan na dużą odległość i wykonywać go konsekwentnie, bez względu na to, że owocu wysiłków może się nie będzie za życia oglądało, mogli tylko ludzie myślący nie o tym, czym oni będą, jaką karierę zrobią, jeno o tym, co będzie z Polską. Tej pracy, w której trzeba było zwalczać tyle przeszkód we własnym społeczeństwie, mogli się oddać tylko ludzie nie dbający o popularność, o zaszczyty, o hołdy...
Roman Dmowski
Gościmy
Aktualnie jest 99 gości online
Advertisement
Advertisement