Start arrow Nasz ruch arrow To przesłanie przeznaczone jest dla Ciebie !
Menu serwisu
Start
Artykuły
Nasz ruch
Rekrutacja
Bojkotuj!
Polecamy
Oglądaj
Linkownia
Kontakt
Dodaj do ulubionych

Nowości
Licznik odwiedzin
10361671
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
To przesłanie przeznaczone jest dla Ciebie !


Trzy rozbiory nie zdołały zniszczyć w Polakach idei niepodległości. Duch polskości był zawsze obecny . I różnie można oceniać zrywy niepodległościowe towarzyszące tym rozbiorom ale Polska trwała w Polakach i przetrwała w nich.
Odzyskując niepodległość wywalczoną spokojem umysłu Dmowskiego wylała się z Polaków rzeka elity nacjonalistycznej skupionej w Obozie Wielkiej Polski. Ta elita w 1939 zasiliła szeregi obrońców suwerenności Polski, później szeregi NSZ i AK, kończąc na podziemiu niepodległościowym po roku 1945.
I gdy rozbiory nie zdołały  zachwiać   polskiego obowiązku przywiązania do Ojczyzny i obrony jej suwerenności, II wojna światowa skruszyły jej szeregi, niszcząc 90% najlepszego materiału nacjonalistycznego. Po roku 1945 resztki elitarnych formacji wojskowych wywodzących swe korzenie z OWP, ONR i SN zderzyły się z nową rzeczywistością, nowym podziałem świata powojennego.

1% Żydów, przy wsparciu radzieckich ‘’doradców’’ i całej masie bez pisemnych prostaków, którzy nigdy niczym nie wyróżniali się i nigdy nie wychodzili przed szereg rozpoczęli masową likwidację wszystkiego co zapisane zostało w trzech hasłach , Bóg – Honor – Ojczyzna. Dla tych pokoleń którzy umiłowali Ojczyznę ponad swoje życie Bóg – Honor – Ojczyzna stanowiło esencję życia codziennego, życia rodzinnego, życia dla innych, dla Narodu była to walka na śmierć i życie.

Można powiedzieć Naród zbudował dobra gospodarcze po roku 1945, wiedziony falą komunizmu. Ale jakim kosztem ?!? Na trupach żołnierzy podziemia antykomunistycznego, na trupach ich rodzin, na grabieży ich majątków. Na kłamstwie i udawaniu że nie ma takiego tematu. Kto tego nie widzi, nie pamięta, zdrajcą jest nie Polakiem .

I raz po raz odradzaliśmy się, przypominał sobie kim jest  Polak, wychodząc na czołgi z zaciśniętą pięścią a ten już nieco większy procent Żydów, spolszczonych doradców i dzieci bez pisemnych prostaków strzelał ostrą amunicją , knując w swych plugawych główkach jak przejść bezpiecznie z komunizmu do kapitalizmu.
I kościół katolicki nie sprostał nowym czasom. Stał się używkom dla hien, stając się jednocześnie  hieną. Nie było już miejsca w kościele dla Boga, Honoru i Ojczyźnie. Było miejsce dla ’’co łaska ‘’. Wiara stał się narzędziem bogacenia, a nie szerzenia nauk Chrystusowych.

Odkopując się z tej warstwy gnoju nie bytu państwowości polskiej, ujrzeliśmy cel nowej a zarazem starem misji zapoczątkowanej w zrywach niepodległościowych, kontynuowanej przez zastępy obozowiczów Obozu Wielkiej Polski :  Bóg – Honor – Ojczyzna. Sekwencja została rozpoczęta, odliczania nowej misji budowy Wielkiej Polski na wartościach które nigdy nie umarły w nas , zostały po prostu zdewastowane przez przeszłość .

Wyzwania na dziś to zatrzymanie islamu, odfałszowaniu historii Wołynia, budowy sojuszu nacjonalistycznego międzymorza, obrony życia nienarodzonego, poparcie takiego Kościoła katolickiego, który będzie reprezentował nacjonalistyczne dążenia Polaków do budowy Wielkiej Polski.

Janusz Mucha
OWP dzielnica małopolska

ZGADZAJĄC SIĘ Z PRZESŁANIEM  POCZYTAJ  DODATKOWO :

https://drive.google.com/file/d/0B1F4Hy1ayNRHaWczZDhBaHVDM3c/view?usp=sharing
< Poprzedni   Następny >
User Comments

Jedno pytanie w kwestii Międzymorza. A z kim mielibyśmy budować owo Międzymorze? Chyba nie z Ukrainą?

Napisał Daniel Sycha, dzień 07/27/2016 o 15:12

Zauważmy że kwestia międzymorza ma charakter nacjonalistyczny, więc wyklucza pojęcie Międzymorza Piłsudskiego z względu na to że Piłsudski nie miał nic wspólnego z nacjonalizmem, doklepywanie tu do tego np. PiS-u też jest niepoważne. To jest po prostu stworzenie szerokiej unii gospodarczej podpisanej przez nacjonalistyczne ( narodowe )państwa o wspólnym rodowodzie słowiańskim. I jest tu miejsce dla Rosji, nie jako dominatora ale państwa które chce z Polską współpracować na równych prawach. Co do Ukrainy . Gdyby tak wrócił z Rosji prawowity prezydent Ukrainy, to co wtedy ? Można z taką Ukrainą współpracować czy nie ?
Resztę kwestii zawarłem w broszurze w linku.

Napisał Janusz Mucha, dzień 07/28/2016 o 21:42

 1 
Page 1 of 1 ( 2 User Comments )
©2006 MosCom

Dodaj swój komentarz do tego artykułu...To przesłanie przeznaczone jest dla... ...

Enter your comment below.

(wymagane)

(optional)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora

(optional)
 
Imieniny
24 Marca 2017
Piątek
Imieniny obchodzą:
Dzierżysława,
Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek,
Sewer, Sofroniusz,
Szymon
Do końca roku zostało 283 dni.
Sonda
Cytat
Są ludzie, którzy w polityce uznają tylko żniwo - nawożenie, orka i siew są niepotrzebne. Są tacy, którzy podczas pierwszych robót w polu już pytają o plon, a gdy nie widzą, zniechęcają się i odchodzą.
Polska bez żadnej wątpliwości ma o wiele więcej takich ludzi niż inne kraje. Wynika to niezawodnie stąd, żeśmy przez długi czas żyli bez polityki we właściwym tego słowa znaczeniu. To, co się nazywało polityką, to nie były ruchy celowe, jeno odruchy.
Roman Dmowski
Advertisement
Advertisement