Start arrow Artykuły arrow Brexit to żydowska ustawka z Brukseli
Menu serwisu
Start
Artykuły
Nasz ruch
Rekrutacja
Bojkotuj!
Polecamy
Oglądaj
Linkownia
Kontakt
Dodaj do ulubionych

Nowości
Licznik odwiedzin
10361740
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Brexit to żydowska ustawka z Brukseli


 Brexit to normalna konsekwencja żydowskiej agresji skierowanej przeciwko narodom europejskim i białym, a która to agresja daje swe uzewnętrznienie w wielu aspektach. Aspekty te możemy pobieżnie wyliczyć zawężając się tylko do ostatnich dziesięcioleci.
- Druga Wojna Światowa , która zabiła witalizm naszych europejskich narodów – może nawet 75 milionów wybitych młodych ludzi (głównie).
- Podział Europy na państwa wolne (liberalizmem) i narody ujarzmione komunizmem (np. Polska). Podział wprowadził osłabienie naszych narodów jako cywilizacji sobie spójnej i harmonijnej. A tania siła robocza i dostęp do surowców w Europie wschodniej miała powetować państwom kolonialnym utraty tamtych korzyści materialnych w Azji i Afryce, które to narody skolonizowane zostały z kolei wyniszczone morderczą exploatacją koncernów globalistycznych żydowskich (z państw demokratycznych zwalczających rasizm i kolonializm).
- Sobór watykański II, który zmordował Ducha Chrystusa na płaszczyźnie państw i narodów, a który przed Soborem zawsze pomagał – duchowo i instytucjonalnie - szybko dźwigać się z nieszczęść losowych naszych narodów. A te - nawet będąc w stanie wojen - nie mogły łamać zasad etyczno - cywilizacyjnych wobec narodów podbitych.
- EWG – Europejska Wspólnota Gospodarcza (przez polityczny motłoch w Polsce klasyfikowana jako mająca „chrześcijańskie korzenie"), która nie była niczym innym, jak przynętą na naiwnych. EWG zostało stworzone niemal zaraz po II wojnie św. przez nikogo innego jak przez żydów, którzy nie zaniedbali i tego, aby i nawet symbolika EWG była czysto judaistyczna, a nie chrześcijańska.

Czego z tym wszystkim można by się spodziewać po EU? Czy złe drzewo daje dobre owoce? Szatan EU to owoc wcześniejszej EWG, a obecny Brexit to ordynarna już  ustawka żydów  - głównie Rotschild`ów, dzięki czemu będą osiągnięte dwie korzyści główne:
- Ogromny zysk finansowy dokonany na spekulacjach giełdowych związanych z zawirowaniami na giełdach – wywołanych przez BRexit.
- Korzyść organizacyjno-polityczną o charakterze globalistycznym, gdzie żydowscy animatorzy EU mają wielką okazję do budowy super państwa na gruzach takich podbitych narodów, jak np. Polska.

za : Gazeta Warszawska

Następny >
User Comments
Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Brexit to żydowska ustawka z Brukse... ...

Enter your comment below.

(wymagane)

(optional)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora

(optional)
 
Imieniny
24 Marca 2017
Piątek
Imieniny obchodzą:
Dzierżysława,
Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek,
Sewer, Sofroniusz,
Szymon
Do końca roku zostało 283 dni.
Sonda
Cytat
Nacjonalizm jest dobry tak długo, jak długo jest rozumiany jako miłość do własnego kraju. Staje się zbrodniczy, gdy w tę miłość wpisuje nienawiść i pogardę dla innych narodów.
Bertrand Russell
Advertisement
Advertisement