Start
Menu serwisu
Start
Artykuły
Nasz ruch
Rekrutacja
Bojkotuj!
Polecamy
Oglądaj
Linkownia
Kontakt
Dodaj do ulubionych

Nowości
Licznik odwiedzin
10361631
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Łódź: manifestacja przeciw totalitaryzacji Polski

W dniu 18 czerwca, w Łodzi, przed siedzibą partii PiS,odbyła się manifestacja przeciw totalitaryzacji i militaryzacji Polski. Organizatorami byli: partia Polska Patriotyczna, partia Zmiana i stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej. W imieniu OWP wziął udział nasz kolega Roland Dubowski.
Pomimo małej frekwencji własnej, pikiecie przysłuchiwali się liczni goście okolicznych pubów i przechodnie na ul. Piotrowskiej - deptaku.
 Kol. Roland przeczytał oświadczenie Obozu Wielkiej Polski.


- Witam serdecznie Organizatorów i wszystkich Uczestników „Manifestacji przeciw totalitaryzacji i militaryzacji Polski”.
Podziękowania Przewodniczącemu zgromadzenia, Panu Pawłowi Ziemińskiemu z partii Polska Patriotyczna.
Jeśli naród czy państwo nie zdobędzie się na wystawienie odpowiednio silnych własnych wojsk, to zapłaci większą cenę za pobyt obcych. Takie świadectwo daje historia.
Tzw. potęga USA, poczynając od mordowania tubylczych Indian, była i jest budowana na bezczelnym kłamstwie i zbrodni. W ostatnich dziesiątkach lat bestialski pochód "amerykańskiej demokracji" ramieniem śmierci i zniszczenia dotknął narody i państwa: Jugosławii, Iraku, Afganistanu, Libii, Egiptu, Syrii, itd. Dokonuje się tego przy wsparciu ataku medialnego kłamstwami na ogromną skalę. Za przyczyną sprzedajnych rządów w Polsce mundur polskiego żołnierza splamił się udziałem w zamachu na wolność i suwerenność tych narodów. Dopiero kolejny interes USA, tym razem kosztem przerwanych istnień, krwi i cierpień mieszkańców Donbasu, przekonuje nas, że to nie dzieje się już gdzieś tam, lecz za naszą wschodnią granicą.
W tym czasie polityka kolejnych ekip rządzących w Polsce, teraz PiS-u, napędza spiralę w kierunku wojny i usypia czujność społeczeństwa. Poprawność polityczna nakazuje widzieć zło we wszystkim, co związane z Rosją i Rosjanami. Natomiast zapomnieć winniśmy o Rzezi Wołyńskiej dokonanej przez OUN-UPA i przymykać oczy na gloryfikację ludobójców Polaków – Bandery i Szuchewycza. Uchwalane są ustawy: antyterrorystyczna, o pobycie obcych wojsk. Poprzedni rząd PO-PSL-SLD uszczęśliwił Polaków ustawą o zapraszaniu na nasze terytorium obcych sił porządkowych. Usłużne władzy media na niewyobrażalną skalę sieją szkodliwą dla Polski propagandę przeciw-rosyjską i pro-banderowską. Tracimy ogromne korzyści dla narodu polskiego płynące ze współpracy, przede wszystkim gospodarczej, z naszym wschodnim sąsiadem – Federacją Rosyjską.
Sprawujący władzę decydują się, używając ABW, pozbawiać wolności słowa i wolności osobistej osób publicznych, krytykujących linię polityczną rządu. W atmosferę "przygotowań" do szczytu NATO w Polsce w lipcu 2016 r. wpisuje się bezprawne aresztowanie przewodniczącego partii ZMIANA - Mateusza Piskorskiego. Dokonywane są rewizje w mieszkaniach działaczy narodowych, którzy odważnie upubliczniają działania władzy będące zdradą stanu. Również świadomym zasłużonym patriotom polskim ofiarnie służącym Ojczyźnie za granicą, próbuje się odebrać dobre imię. Nagonkę na wiceprezesa Związku Polaków w Norwegii Bogdana Kulasa dokonuje Gazeta Wyborcza. 22 maja 2016 r. Prezydent Andrzej Duda odznaczył go Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za dbałość o polskość. Temu odważnemu i doskonale oceniającemu obecną sytuacją polityczną Polski patriocie, redaktorzy gazety Michnika przyklejają propagandowe etykietki antysemityzmu, pro-rosyjskości, współpracy ze Zmianą, z OWP, itd. Zarzucają mu przynależność do Obozu Wielkiej Polski. Wszystko, co patriotyczne, co prawdziwie polskie, zatroskane o Ojczyznę, budujące dobre stosunki z sąsiadami, co demaskuje kłamstwa i zdrady w życiu polskiego narodu, jest przedmiotem oszczerstw, pomówień i kpin. Taka to już jest natura tego medium – Gazety Wyborczej, co zauważa coraz więcej zagranicznych środków przekazu, analizujących polskie polityczne podwórko.
Media, w służbie PiS-owskiej propagandy, posługując się kłamstwem, przebiegle sugerują służbom specjalnym wzięcie pod lupę następnych, niedających sobie zamknąć ust, organizacji politycznych takich jak - OWP. Cóż, to jest totalitaryzm. Co nie jest poprawne politycznie, nie ma prawa do publicznego życia, jest po prostu nielegalne. Z taką wojną mamy dzisiaj do czynienia. A służby Polsce i Prawdzie nie porzucimy, jak by chcieli tego nasi wrogowie.
Nadzieja w tym, że wszystkich nas Polaków nie zaaresztują.
Hannibal, nie stoi już przed drzwiami - on te drzwi wyważył!
Obóz Wielkiej Polski sprzeciwia się zamachowi na wolność Polaków i suwerenność Polski!
Mówimy stanowcze NIE:
1. Nakręcaniu spirali wojennej na obszarze Polski przeciw naszym sąsiadom!
2. Udziałowi Polski w imperialnej polityce USA i NATO!
3. Totalitarnemu zawłaszczaniu wolności Polaków!
Czołem Wielkiej Polsce!"
Roland Dubowski< Poprzedni   Następny >
User Comments

7 lipca o godz.13 w Warszawie,obok Sejmu,na ul.Wiejskiej,odbędzie się manifestacja o uznanie daty 11 lipca,jako Dnia Ofiar Rzezi Polskich Kresów dokonanych przez zbrodniarzy UPA.Przybądźmy,wraz z naszymi banerami OWP.Czołem Wielkiej Polsce!!!

Napisał jacek, dzień 06/20/2016 o 16:38

 1 
Page 1 of 1 ( 1 User Comments )
©2006 MosCom

Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Łódź: manifestacja przeciw totalita... ...

Enter your comment below.

(wymagane)

(optional)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora

(optional)
 
Imieniny
24 Marca 2017
Piątek
Imieniny obchodzą:
Dzierżysława,
Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek,
Sewer, Sofroniusz,
Szymon
Do końca roku zostało 283 dni.
Sonda
Cytat
świat rządzony jest przez zupełnie inne persony, niż myślą ci, którzy nie są za kurtyną.
Benjamin Disraeli Premier Wielkiej Brytanii 1874-1880
Gościmy
Aktualnie jest 25 gości online
Advertisement
Advertisement