Start
Menu serwisu
Start
Artykuły
Nasz ruch
Rekrutacja
Bojkotuj!
Polecamy
Oglądaj
Linkownia
Kontakt
Dodaj do ulubionych

Nowości
Licznik odwiedzin
10361663
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Białystok: spotkanie z Marianem Kowalskim

Dnia 05.05.2016 w Białymstoku odbyło się spotkanie pana Mariana Kowalskiego z sympatykami i członkami środowisk prawicowych z woj. Podlaskiego. Zostało ono zorganizowane przez Stowarzyszenie KoLiber i Kongres Nowej Prawicy. Tematem spotkania była obecna sytuacja Polski na arenie międzynarodowej.
Jak wiadomo Marian Kowalski to polski działacz polityczny, felietonista, przedsiębiorca, od 2014 do 2015 wiceprezes partii Ruch Narodowy, kandydat na urząd Prezydenta RP w wyborach w 2015. Na spotkaniu obecny był również przedstawiciel Obozu Wielkiej Polski z rodziną. Sytuacja Polski została przedstawiona w sposób czytelny, jak to zwykł robić p. Marian Kowalski. Nie ulega wątpliwości, że jest to człowiek wielkiego serca, o czystych intencjach. Uderzająca była jednak bardzo silna rusofobia a jednocześnie wskazanie okupacyjnych wojsk USA, jako jedynego gwaranta bezpieczeństwa Polski. Nadmienił, że obecność wojsk rosyjskich w Polsce, to było pasmo gwałtów i przestępstw. Szkoda,że nie wspomniał o ogromnej ilości gwałtów i przestępstw, popełnianych przez żołdaków usraelskich w pobliżu baz wojskowych na Okinawie, czy też w Niemczech. Niezgodnym z prawdą było również stwierdzenie, że obecny Rząd wstrzymał się od działań probanderowskich. Ogólnie wiadomym jest jak wielkie wsparcie finansowe w postaci ,,bezzwrotnej’’ pożyczki otrzymała Ukraina od naszych führerów. Mam nadzieję, że taki człowiek,jak p. Kowalski zmieni swój stosunek do bandyckiego państwa, jakim jest USA.Warto było uczestniczyć w takim spotkaniu, choćby po to, aby utwierdzić się w przekonaniu, że droga jaką wybrali członkowie OWP jest zgodna z Polską Racją Stanu a w przyszłości ustrzec się przed błędami, jakie popełniał w przeszłości Ruch Narodowy, czy też ONR. Na zakończenie organizatorzy rozlosowali trzy egzemplarze Konstytucji autorstwa Stanisława Michalkiewicza.
Bogusław Baliczek
< Poprzedni   Następny >
User Comments

Mam wrażenie że M.Kowalski buduje ,tworzy odłam Ruchu Narodowego opartego o współprace z PiS ( partia Narodowo- Konserwatywno-Katolicka),coś na wzór Węgierskiego Jobbik.I nie będę zdziwiony gdyby doszło do zjednoczenia z Stowarzyszeniem ,,Endecja' pana R.Ziemkiewicza. Narodowiec to Polak pamiętający o Słowiańskich korzeniach Polski ,nie bojący się Słowiańskich grup etnicznych np: Ślązaków ,stawiający Dobro Polski przez współprace ,ponad dobrem jednostki . -----------------------------. Mam pytanie czy ktoś się orientuję kto ocenzurował stronę ,,Tylko Polska' Polskiej Partii Narodowej? Oraz X -portal jest CENZUROWANY.

Napisał Macisław Pielgrzym, dzień 06/09/2016 o 12:56

re: B.Baliczek,

Uwazam, ze autor B.Baliczek nie za bardzo orientuje sie w polityce miedzynarodowej i historii Polski, wiec nieslusznie krytykuje M.Kowalskiego za rusofobie i podwaza opinie M.Kowalskiego, ktory stwierdzil, ze USA jest gwarantem bezpieczenstwa Polski.

Bandytyzm Rosji wzgledem Rzeczpospolitej zaczyna sie od okresu panowania cara Iwana IV 'groznego' (bo chorego umyslowo) w II-giej polowie XVI wieku, a konczy wraz ze smiercia cara Mikolaja II w 1918r, zamordowanego przez Zydow.
Rowniez w bardzo wielu sytuacjach Rosja kolaborowala z Niemcami przeciwko Rzeczpospolitej i ostatecznie wspolnie dokonali az TRZECH ROZBIOROW POLSKI w latach 1772-1795, po czym nastapilo WYMAZANIE POLSKI Z MAPY EUROPY i 123-letni okres niewoli.

Po 1918r rozpoczal sie bandytyzm zydo-bolszewickiego ZSRR wzgledem II RP poprzez napasc ZSRR na Polske w 1919r oraz prowadzenie roboty wywrotowej w Polsce przez zydo-komunistow z KPP, ktory powstal w Moskwie.
W sierpniu 1939r ZSRR w kolaboracji z Niemcami dokonali 4-go ROZBIORU POLSKI(Pakt Robbentrop-Molotow) i obydwa kraje napadly na Polske po czym rozpoczely eksterminacje Polakow.
W 1944r rozpoczela sie ponowna okupacja Polski przez ZSRR, ktora trwala do 1989r i ponownie doszlo do eksterminacji Polakow.
Wszystkie zdobycze materialne ZSRR osiagniete kosztem Polski i Polakow pozostaja wlasnoscia dzisiejszej Rosji, a sam Putin jest wychowankiem systemu komunistycznego i zarazem agentem KGB, organizacji odpowiedzialnej za terror komunistyczny.

Z kolei USA nigdy nie napadl na Polske, nigdy nie dokonal rozbiorow Polski, nigdy nie odebral ziemi Polsce i nie mordowal Polakow jak Niemcy, Rosja i ZSRR.
Ani Rosja, ani ZSRR nigdy nie byly gwarantem bezpieczenstwa Polski, poniewaz zarowno Rosja, jak i ZSRR byly agresorami Polski - vide HISTORIA.

Z kolei W.Putin wielokrotnie upokorzyl Polske na arenie miedzynarodowej, rowniez w kolaboracji z Niemcami, jak chociazby poprzez wybudowanie gazociagu po dnie Baltyku i odciecie portu w Swinoujsciu od zawijania statkow do portu o wiekszym zanurzeniu i nie pomogly protesty Polski.
Putin ustanowil rosyjskie swieto narodowe w rocznice wyrzniecia Polakow w Moskwie w 1612r.
Putin uzyl stalinowskiej propagandy jako przyczyne napasci ZSRR na Polske 17 wrzesnia 1939r podczas obchodow 70-tej rocznicy wybuchu II w.s. , ktore mialy miejsce w Gdansku w 2009r.
Putin uzyl wielokrotnie szantazu ekonomicznego wobec Polski, zeby wymoc na Polsce podporzadkowanie sie zadaniom Rosji w sprawie dostaw gazu ziemnego do Polski oraz wprowadzal sankcje i zakazywal importu polskich produktow rolnych do Rosji, zanim doszlo do nalozenia sankcji USA na Rosje przez B.Obame.
Nieco wczesniej, Putin i Rosja byli sprzymierzencami USA.

Gwarancje Rosji dla Polski sa tyle samo warte co gwarancje Niemiec - vide HISTORIA Polski.
Poza tym Polske (cywilizacja lacinska) dzieli bariera cywilizacyjna z Rosja (cywilizacja turanska), podobnie jak z Niemcami (cywilizacja bizantyjska) i obydwie te cywilizacje (turanska i bizantyjska) sa wrogie cywilizacji lacinskiej - te sprawy opisal prof.F.Koneczny, polski filozof i historyk i to jest niezbedna wiedza potrzebna przy rozpatrywaniu stosunkow polsko-rosyjskich i polsko-niemieckich.

W chwili obecnej USA i NATO jest gwarantem dla Polski przed zakusami Rosji, Niemiec i UPA-iny nie baczac na to, ktora partia polityczna jest u wladzy w Polsce.

Nie znam zamiarow politycznych M.Kowalskiego, ktory zanim zostal narodowcem to byl wczesniej w UPR i PiS i nawet skrytykowalem M.Kowalskiego za napasc na R.Winnickiego, ktory kandydowal z listy Kukiza, zeby w ten sposob narodowcy mieli swoj glos w sejmie - vide R.Dmowski, ktory byl poslem do rosyjskiej Dumy lub W.Korfanty, ktory byl poslem do pruskiego parlamentu, zeby walczyc o Polske, pomimo, ze Rosja i Prusy byli wrogami Polski, a zarazem okupantami Polski, ktorzy dyskryminowali Polakow wlacznie z zakazem polskiej mowy.

Polakom jest potrzebna wiedza historyczna i polityczna oraz umiejetnosc analizowania wydarzen i sytuacji.
Owszem, w USA rzadzi LOBBY ZYDOWSKIE, ktore wywoluje konflikty na swiecie w celu zrealizowania zydowskich interesow, zeby zapanowac nad nie-zydami (gojami) i zaprowadzic zydowski porzadek swiata.
Z moralnego punktu widzenia nie nalezy popierac zla, ale tu rowniez chodzi o bezpieczenstwo Polski, a takze o to, ze kazdy Polak i Polka ma polskie obowiazki, m.inn. bronic Polski i zabijac wroga pomimo, ze religia chrzescijanska zakazuje zabijania.
Dlatego sprawa najwazniejsza dla Polaka i Polki powinna byc POLSKA - wspolny dom wszystkich Polakow, a nie przekonania religijne czy poglady polityczne, ktore sa przyczyna podzialu miedzy Polakami i postawa M.Kowalskiego wskazuje, ze M.Kowalski zrozumial swoj blad, kiedy napadl na R.Winnickiego i wyszedl przez to na egoiste i durnia.
Tu Polska jest najwazniejsza !

A jak komus marzy sie Rosja zarzadzana przez byle tajne sluzby KGB i zydowskich oligarchow to niech jedzie do Rosji i nie wraca.

Napisał Toronto, dzień 06/15/2016 o 07:26

re: M.Pielgrzym ,

PiS to zydo-socjalisci.
PO to zydo-libertyni.
SLD to zydo-komunisci
a PSL to czerwone buraki.

Wymienione powyzej partie polityczne nie sa polskie oraz Polska nie rzadza Polacy.
Jednoczesnie dodam, ze niezaleznie od tego, ktora z wymienionych partii politycznych jest u wladzy w Polsce to realizowane sa interesy zydowskie IZRAELA w pierwszej kolejnosci i ta tajemnice wyjawil L.Kaczynski podczas prywatnego spotkania z zydami w izraelskim knesecie w 2006r - vide informacja na YOUTUBE na stronie:
https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE

A gdyby jeszcze ktokolwiek mial watpliwosci co do realizacji zydowskich interesow MIEDZYNARODOWKI SYJONISTYCZNEJ przez Kaczynskich i partie PiS to powinien zapoznac sie z informacjami dotyczacymi zerwania koalicji PiS z Samoobrona i LPR przez Kaczynskich - vide informacja podana przez historyka H.Pajaka na stronie:
https://www.youtube.com/watch?v=fE_97rxNNEc

Byly posel do sejmu Z.Wrzodak rowniez pisze na temat polityki uprawianej przez Kaczynskich i PiS na stronie:
http://3obieg.pl/wrzodak-na-temat-pis

O 'patriotyzmie' L.Kaczynskiego najlepiej swiadeczy jego podpis pod Traktatem Lizbonskim 10 pazdziernika 2009r, kiedy L.Kaczynski pozbawil Polske SUWERENNOSCI i oddal pod zarzad KOMISARZY z Brukseli.
Nieco wczesniej, bo w 2007r L.Kaczynski poblogoslawil otwarcie zydo-masonskiej lozy B'nai B'rith w Warszawie.

Pisanie o partii PiS, ze jest 'narodowo-konserwatywno-katolicka' jest tyle samo warte co pisanie o prostytutce, ze posiada cnote.

Na razie tyle w tym temacie.

Napisał Toronto, dzień 06/15/2016 o 08:38

Tornada to jak byś zakwalifikowywał program PiS ? Nie odpowiada Ci narodowy-Konserwatyzm oblany ,,sosem' Katolickim ,to co/ Może tzw. Socjalizm -Piłsudskiego,a może NO CO?Nie zapominaj że do koryta najczęściej pchają się Ci którzy ,,pełnią obowiązki Polaka' A co do kontaktów z Rosją>? ZAWSZE była rywalizacja między Słowianami ,kto ma przewodzić Słowianom,a zawsze źle wychodził na tym Naród Słowiański ,który był szczuty przez Władców Krajów ( a raczej przez Starszych ,,Braci' Wierze). Był czas że Polscy,przewodzili Słowianom ( początki państwowości Polski),potem Carowie Rosji.A le najgorsza szarańcza to Ci którzy w danym Kraju ,pełnią obowiązki Obywatela danego Kraju. A co do ZSRR ,to ŻADEN Naród nie złożył takiej daniny krwi walce z komuną jak Rosjanie. Chcę byśmy się dobrze zrozumieli ,dlatego przedstawiam Ci kwalifikacje Mego toku myślenia : Słowianin,-Ślązak,-Polak.Dlatego jestem wyrozumiały dla Rosyjskiego Narodu-Słowianie ,a gardzę tymi którzy pełnią obowiązki Rosjanina ( Starsi Bracia Wierze).

Napisał Macisław Pielgrzym, dzień 06/17/2016 o 12:34

Do kol. Toronto: ciągłe wypominanie Rosji jej win również do niczego dobrego nie prowadzi. USA i NATO są rzekomo gwarantem bezpieczeństwa naszego kraju? Wierutne brednie, Zachód już pokazał, gdzie ma nasze bezpieczeństwo. Vide: HISTORIA.

Skupmy się może na współczesności. Putin taki niedobry? A ile to razy Polska okazywała złośliwość wobec Rosji? Najpierw poparcie dla pomarańczowej rewolucji na Ukrainie (2004), potem finansowanie telewizji Belsat, antyrządowego przekaziora na Białoruś. Bezkrytyczne poparcie dla Ukrainy jakie demonstruje Macierewicz oraz jawne pobrzękiwanie przez niego szabelką wobec Moskwy to jest przyjazna polityka? Piszesz dalej: 'Z kolei USA nigdy nie napadl na Polske, nigdy nie dokonal rozbiorow Polski, nigdy nie odebral ziemi Polsce i nie mordowal Polakow jak Niemcy, Rosja i ZSRR.'. No dobrze, może amerykańska armia nigdy nie najechała Polski (była za daleko ;) ale USA wcale nie traktują nas przyjaźnie. To są dziady, którzy nami się wysługują. Dla nich nic a nic się nie liczymy. W bardzo wielu sprawach bardziej nam po drodze z Rosjanami, niż z Amerykanami. Mój najpowazniejszy zarzut wobec USA jest taki, że w 1945 roku Amerykanie dysponowali już bronią atomową, Stalin sam przyznawał, że bał się tej broni, sam mówił, że gdyby Amerykanie chcieli ją wykorzystać, musiałby skapitulować. Mieli więc atut w ręku, mogli przepędzić armię sowiecką. A nie zrobili nic, Truman wolał dogadać się ze Stalinem i podzielić świat. I na tym polega niebezpieczeństwo ze strony USA. Nawet Radosław Sikorski stwierdził, że zrobiliśmy Amerykanom laskę za darmo ;)

Napisał Daniel Sycha, dzień 06/28/2016 o 13:30

 1 
Page 1 of 1 ( 5 User Comments )
©2006 MosCom

Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Białystok: spotkanie z Marianem Kow... ...

Enter your comment below.

(wymagane)

(optional)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora

(optional)
 
Imieniny
24 Marca 2017
Piątek
Imieniny obchodzą:
Dzierżysława,
Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek,
Sewer, Sofroniusz,
Szymon
Do końca roku zostało 283 dni.
Sonda
Cytat
Polski się nie buduje ani dla siebie, ani dla swej partii, ani nawet dla swego pokolenia. Ona jest własnością nieskończonego szeregu pokoleń, które ją tworzyły i tworzyć będą, które stanowią naród. Tylko ten w wielkich, przełomowych chwilach znajdzie właściwą drogę, kto ma poczucie odpowiedzialności względem tak pojętego narodu.
Roman Dmowski
Gościmy
Aktualnie jest 50 gości online
Advertisement
Advertisement