Start arrow Oglądaj arrow Debata o Traktacie Lizbońskim
Menu serwisu
Start
Artykuły
Nasz ruch
Rekrutacja
Bojkotuj!
Polecamy
Oglądaj
Linkownia
Kontakt
Dodaj do ulubionych

Nowości
Licznik odwiedzin
10361714
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Debata o Traktacie Lizbońskim
Oceny: / 6
KiepskiBardzo dobry 
Zapis debaty pomiędzy przeciwnikiem Traktatu Lizbońskiego - Januszem Korwin-Mikke a zwolennikiem - Markiem Saryusz-Wolskim.
Piękna lekcja jak prowadzi się dyskusje z przeciwnikami politycznymi - fakty, argumenty, dowody. To podstawa. Bez pustych frazesów.
 


 < Poprzedni   Następny >
User Comments

Mam wrażenie że spora grupa zwolenników UE nie zna konsekwencji Traktatu.

Napisał GrzesiekOWP, dzień 09/02/2009 o 08:39

Spora grupa zwolenników UE to 10 %.Reszta jest ustawiana od górnie , poprzez także tzw sondaże. Ludzi ustawia się w fakcie dokonanym. Oczywiście stosuje się także propagande i manipulacje, że Polska poza UE będzie krajem słabym i nie jest się w stanie gospodarczo rozwijać.Co jest oczywiście zwykłym kłamstwem. Bo cóż Polska zyskała w strukturach UE?! Nic. Zwyły zjadacz ''chleba'' tkwi w tym samym ''bagnie'', jakim tkwił przed rokiem 89, i po roku 89. Poprawę odczuli tzw intelektualiści i biznesmeni, ci sami którym żyło się dobrze za komuny, a teraz po prostu żyją jeszcze lepiej. Oczywiście można jako plus oceniać możliwość wyjazdu do pracy w UE. Ale to też ma swoje minusy. Rodziny się rozpadają, a większość swoje dalsze plany wiąże z zagranicą. Traktat Lizboński jest niczym innym jak Targowicą.

Napisał Janusz OWP, Strona domowa here dzień 09/02/2009 o 20:53

Oprócz pracy,są tez dotacje których nie potrafimy dobrze wykorzystać.Wszystko to sie odbije jak minie czas ochronny Polski,znikną dotacje,a z budżetu Polski pójdą miliony do UE.Co do rozpadania rodzin sie zgodze,ale co mieli zrobić Ci ludzie jak nie mogli znależć pracy i godnie żyć w Polsce?

Napisał GrzesiekOWP, dzień 09/05/2009 o 18:11

na dzien dzisiejszy traktat zostal podpisany przez prezydenta takze klamka zapadla i teraz okaze sie kto mial racje. osobiscie wierze w jedne slowa (nie pamietam kogo) ze Polska przezyla rozbiory czy komunizm i wtedy sytuacja wydawala sie beznadziejna, nie do przeskoczenia, a jednak komunizm minal, zsrr sie rozpadl a Polska istnieje. Dlatego ze Polska to nie traktaty i umowy. spokojnie poradzimy sobie chociaz obecnie to tez wydaje sie niemozliwe.

Napisał bartek, dzień 10/15/2009 o 23:45

masoni i zydzi.......

Napisał humulus, dzień 11/11/2010 o 15:02

 1 
Page 1 of 1 ( 5 User Comments )
©2006 MosCom

Dodaj swój komentarz do tego artykułu...Debata o Traktacie Lizbońskim ...

Enter your comment below.

(wymagane)

(optional)

Twój e-mail nie będzie wyświetlany na stronie - to informacja dla administratora

(optional)
 
Imieniny
24 Marca 2017
Piątek
Imieniny obchodzą:
Dzierżysława,
Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek,
Sewer, Sofroniusz,
Szymon
Do końca roku zostało 283 dni.
Sonda
Cytat
Wiązanie sprawy polskiej z losami mocarstw niemieckich stało w jawnej sprzeczności z orientacją wiążącą przyszłość Polski z losami ententy, w tym i z Rosją.
Roman Dmowski
Advertisement
Advertisement