Start arrow Artykuły arrow 9/11 WTC
Menu serwisu
Start
Artykuły
Nasz ruch
Rekrutacja
Bojkotuj!
Polecamy
Oglądaj
Linkownia
Kontakt
Dodaj do ulubionych

Nowości
Licznik odwiedzin
10361731
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
9/11 WTC
Wydawnictwo Aurora
Sławomir M. Kozak jest autorem trzech radykalnie nieprawomyślnych książek demaskujących zbrodnię „Ameryki na Ameryce” – masakrę 3000 osób w nowojorskich wieżach, określaną w skrócie, jako „9/11”. Była to wspólna zbrodnia sił specjalnych USA i Izraela dla stworzenia pretekstu do wyruszenia na światową „wojnę z terroryzmem”.


Wspomniany tryptyk nosi tytuły: „Operacja Dwie Wieże” (2007), „Oko Cyklopa” (2008), „Demony Zagłady” (2009).
Czytaj całość...
11 września 2001 - komputerowa zbrodnia ludobójstwa
Jeśli nie liczyć technicznego wsparcia firmy IBM[1] dla eksterminacji tysięcy więźniów obozów koncentracyjnych, to 11 września 2001 roku odbyła się na oczach świata pierwsza komputerowa zbrodnia ludobójstwa.
           W latach siedemdziesiątych XX wieku, czyli juz 30 lat temu, inżynier Bill Hamilton, ówczesny programista NSA[2], zaprojektował niezwykłe oprogramowanie. Nazwał je PROMIS, co było skrótem od angielskiej nazwy Prosecutor's Management Information System[3]. W języku angielskim słowo promise oznacza obietnicę, promesę lub zapowiedź. Dla wielu ludzi projekt ten stał się zapowiedzią ogromnych zmian. Program ten pokonał barierę dotąd niemożliwą do pokonania.
Czytaj całość...
Kolejna wygrana L.Silversteina: Ubezpieczalnie wypłacą dodatkowe 2 mld $
Po pięcioletnich zmaganiach prawno-sądowych, pomiędzy dzierżawcą budynków World Trade Center i ich właścielem z jednej strony a firmami ubezpieczeniowymi z drugiej, osiągnięto porozumienie korzystne dla właściela i dzierżawcy budynków. Spór o wypłacenie odszkodowania za zniszczone w wyniku wydarzeń 11 września 2001 r. budynki WTC, rozpoczął się w momencie gdy dzierżawca budynków - multimiliarder Larry Silverstein - zażądał od firm ubezpieczeniowych odszkodowania w wysokości ponad 5 miliardów dolarów.
Czytaj całość...
Walka z faktami i logiką, Cz.1
Tzw. atak terrorystyczny 11 września 2001 r. był operacją zorganizowaną przez wewnętrzne służby, oświadczyli przed zbliżającą się piątą rocznicą wydarzeń eksperci studiujący zagadnienie. Około 75 profesorów i specjalistów różnych dziedzin, współpracujących w panelu naukowym 9/11 Scholars for Truth http://www.scholarsfor911truth.org/ sądzi, że siła argumentów ukazujących całe wydarzenia jako "opera­cję wewnętrzną" (Inside Job) jest tak wielka, iż można naz­wać je jedną z największych praktyk konspiracji (czyli urze­czywistnionych teorii konspiracji) w historii.

Czytaj całość...
Walka z faktami i logiką, Cz.2
A teraz w ramach porównania polecam film, na tej samej stronie http://killtown.911review.org/wtc7/collapse.html pokazujący kontrolowane wyburzenie budynku w Oslo, prze­prowadzone przez brytyjską specjalistyczną firmę Controlled Demolition Group, UK. Czy nie widać podobieństwa z "ka­tastrofą" runięcia budynku WTC-7? Porównanie tego typu z reguły przekonuje największych sceptyków, a specjalistów tylko utwierdza w przekonaniu, że oglądając ten materiał mówimy dokładnie o jednym i tym samym: o kontrolowanym wy­burzeniu budynków.
Czytaj całość...
Książka oskarża Izrael o napad na wieżowce i Pentagon
Victor Thorn jest autorem książki pod tytułem „9-11 Evil” („Zło 9-11”), która to książka oskarża Izrael o główny udział w napadzie na wieżowce w Nowym Jorku i na Pentagon 11 września 2001.  Według wydawcy jest to „najbardziej niebezpieczna książka w historii”, która to opinia wydaje się słuszna, ponieważ obnaża fakty, dotąd ukrywane przez media dominowane przez Żydów - fakty dotyczące powiązania Izraela z największą zbrodnią w historii popełnioną przeciwko Amerykanom.

Czytaj całość...
Ściema stulecia
W pierwszych miesiącach 2002 r. na stronach pewnej francuskiej witryny intemetowej pojawił się konkurs ze spo­rą nagrodą pieniężną pod hasłem - „Upoluj Boeinga 757" i przetestuj swoją spostrzegawczość. Opublikowano kilkanaś­cie zdjęć Pentagonu, w który uderzył ponoć, uprowadzony Boeing 757. Nagrody nikt nie zdobył do dziś. Na żadnym ze zdjęć nie ma części pochodzących z tego samolotu.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 7 z 8
 
Imieniny
24 Marca 2017
Piątek
Imieniny obchodzą:
Dzierżysława,
Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek,
Sewer, Sofroniusz,
Szymon
Do końca roku zostało 283 dni.
Sonda
Cytat
Tradycja naszych powstań i polityki powstańczej nie sprzyjała dojrzewaniu politycznemu ludzi i ci, co na tej tradycji kształcili swe pojęcia, nie mogli rozumieć polityki jako czynności, która sobie stawia jasny, konkretny cel i wybiera do niego odpowiednie drogi.
Roman Dmowski
Advertisement
Advertisement