Start arrow Artykuły arrow Syjonizm
Menu serwisu
Start
Artykuły
Nasz ruch
Rekrutacja
Bojkotuj!
Polecamy
Oglądaj
Linkownia
Kontakt
Dodaj do ulubionych

Nowości
Licznik odwiedzin
10361729
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Syjonizm
Izrael niszczy cysterny na wodę Palestyńczyków
Kolejna cysterna na wodę wyremontowana z polskich pieniędzy na terenach palestyńskich została zniszczona przez izraelskie wojsko. Jak dowiedział się reporter Polskiego Radia, izraelscy żołnierze zdemolowali urządzenie w miejscowości Zanuta niedaleko Hebronu.
Czytaj całość...
Prężny "oddział" Przedsiębiorstwa Holokaust w NY
Około 5500 żydów fałszując dokumenty wyłudziło 42 miliony dolarów w Stanach Zjednoczonych, wypłacone przez Niemcy, podając się za ofiary Holokaustu, ujawniła we wtorek prokuratura w Nowym Jorku. W stan oskarżenia postawionych zostało 17 osób w sprawie o oszustwo trwające przez dłuższy czas dokonane poprzez specjalny fundusz rekompensat przeznaczonych na pomoc dla ofiar prześladowań hitlerowskich w czasie II Wojny Światowej, poinformowała w komunikacie prokuratura.
Czytaj całość...
Terroryzm Izraela sięga zenitu
31 mają 2010 roku, Izrael znów pokazał swe syjonistyczne zapędy. Podczas ataku na Strefę Gazy mówiono opinii publicznej, że chodzi tylko o wyeliminowanie kryjówek Hamasu, a nie o całą ludność Palestyńską. Hipokryzja Izraela jest teraz jak na dłoni. Sześć statków, prowadzonych przez jednostkę turecką, zostało zaatakowanych przez syjonistów, którzy ostrzegali że nie pozwolą na żadną formę pomocy humanitarnej. Jak inaczej więc to nazwać jak nie realizowanie planu eksterminacji całej nacji Palestyńczyków? To do zwykłych cywili, matek i dzieci, była zaplanowana ta pomoc.
Czytaj całość...
Zbrodnie Izraela w Strefie Gazy
Organizacja „Przerwać milczenie” zrzeszająca weteranów armii izraelskiej – Sił Obronnych Izraela (IDF) zbierała informacje, świadectwa o tym co działo się podczas ostatniej napaści na Strefę Gazy. W operacji „Płynny Ołów” zginęło ponad 1300 Palestyńczyków oraz 13 żołnierzy izraelskich.
Gdy świat oglądał niszczenie przez Izrael osiedli palestyńskich, media agresora swym obywatelom serwowały głównie zniszczenia dokonane przez rakiety wystrzeliwane ze Strefy Gazy, tj. na przykład dziurę w jezdni. Z dala od zabudowań, ale przecież mogła zagrozić Izraelczykom. Inwazja rozpoczęła się 27 grudnia 2008 roku.
Czytaj całość...
Okrucieństwa Izraela w Palestynie
Mohammed Omer, niedawny laureat prestiżowej nagrody dziennikarskiej „Martha Gellhorn Prize”, jest pacjentem w szpitalu w Gazie w Palestynie, z powodu ran i obrażeń odniesionych w czasie tortur, zadanych mu podczas przesłuchania, przez izraelskie służby bezpieczeństwa po jego powrocie z Europy. To znęcanie się nad Omerem spowodowało oficjalny protest rządu holenderskiego oraz wzmianki w prasie brytyjskiej, holenderskiej i internetowej w USA.
Zeznanie Omera jako pacjenta nosi w prasie tytuł: „Opis aresztu, przesłuchania i tortur zadanych laureatowi, dziennikarzowi Mohammedowi Omerowi w wieku lat 24, urodzonemu w Gazie, przez władze Izraela w dniach 26-27 czerwca 2008” r.. Omer ma być przeniesiony do europejskiego szpitala w regionie Gazy z powodu bólów klatki piersiowej oraz trudności oddychania i łykania oraz innych uszkodzeń.
Czytaj całość...
"Izrael może być dumny..." Południowa Osetia poligonem dla żydowskich doradców!
Gruzinski minister Temur Yakobashwili podziękował Izraelowi za pomoc w szkoleniu gruzinskiego wojska. "Izrael może być dumny ze swoich oficerów, którzy szkolili gruzinskich żolnierzy", powiedzial T. Yakobashwili, który nie ukrywa swojego żydowskiego pochodzenia, w wywiadzie dla Radia armii izraelskiej w jezyku hebrajskim.
Temur Yakobashwili, gruzinski minister d/s integracji, stwierdził, że szkolenie to umożliwiło Gruzji stawianie oporu rosyjskim oddziałom w starciach, które w ubieglym tygodniu wybuchły w separatystycznej prowincji Ossetia.
Czytaj całość...
Czy rząd USA uzna Biblię za księgę siejącą nienawiść?
W swoim ostatnim Raporcie do Kongresu USA, Biuro Departamentu Stanu d/s Światowego Antysemityzmu zawarło szokujące stwierdzenie, a mianowicie, że wiadomość w Nowym Testamencie mówiąca, że “Żydzi ukrzyżowali Chrystusa” jest klasycznym przykładem antysemityzmu - historyczną formą nawoływania do nienawiści. Już w roku 2005 raport tego biura opisywał “antysemicki incydent”, w którym polski ksiądz był oskarżany o szerzenie nienawiści, głosząc kazania, że "Żydzi zabili Chrystusa".

Czytaj całość...
Światowy handel silnych narkotyków zdominowany przez... kogo?
Jak podają raporty instytucji rządowych i organizacji walczących z plagą narkotykową, w ostatnich latach - nastąpił niebezpieczny wzrost spożycia bardzo groźnego narkotyku z grupy tzw. MDME, znanego powszechnie w ulicznym handlu jako Ecstasy. Aż 12% młodzieży amerykańskiej choć raz spróbowało tego narkotyku, a spożycie wzrosło aż o 70% w ciągu ostatnich dwóch lat. Skąd pochodzi ten narkotyk, kto tworzy na niego rynki zbytu i rozkręca zapotrzebowanie? - Nieco światła rzuciło tutaj szacowne pismo żydowskie Moment.

Czytaj całość...
Tajny raport Międzynarodowego Czerwonego Krzyża krytykuje Izrael

Tajny raport Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża dotyczący sytuacji w Jerozolimie i pobliskich rejonów oskarża Izrael o "zasadnicze nie liczenie się z zobowiązaniami wynikającymi z międzynarodowego prawa dotyczącego praw człowieka, szczególnie prawa odnoszącego się do terenów okupowanych".
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 18
 
Imieniny
24 Marca 2017
Piątek
Imieniny obchodzą:
Dzierżysława,
Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek,
Sewer, Sofroniusz,
Szymon
Do końca roku zostało 283 dni.
Sonda
Cytat
Rola przywódców żydowskich w zniszczeniu własnego narodu jest dla Żydów bez wątpenia najciemniejszym rozdziałem ich historii. W Amsterdamie i Warszawie, w Berlinie i Bukareszcie, naziści mogli polegać na żydowskich funkcjonariuszach, którzy sporządzali spisy osób i ich majątku, zbierali u deportowanych pieniądze na pokrycie kosztów deportacji i eksterminacji, pilnowali pozostawionych mieszkań, tworzyli siły policyjne by łapać Żydów i ładować ich do pociągów aż do smutnego końca... Powołani przez oskarżenie świadkowie potwierdzili znany już fakt, że to żydowskie komanda zatrudnione były bezpośrednio przy eksterminacji. sonderkommanda pracowały przy komorach gazowych i krematoriach, wyrywały trupom złote zęby i obcinały włosy, wykopywały groby i póŸniej te same groby rozkopywały by zatrzeć œlady ludobójstwa. To żydowscy technicy zbudowali nieużywaną póŸniej komore gazową w Theresienstadt, gdzie żydowska autonomia była tak daleko posunięta, że nawet kat był Żydem.
Hannah Arendtjedna z najbardziej wpływowych myślicielka XX wieku, filozofka i publicystka
Advertisement
Advertisement