Start arrow Bojkotuj!
Menu serwisu
Start
Artykuły
Nasz ruch
Rekrutacja
Bojkotuj!
Polecamy
Oglądaj
Linkownia
Kontakt
Dodaj do ulubionych

Nowości
Licznik odwiedzin
10380991
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Bojkotuj!
Tesco - bojkot!
Chrześcijanie w Wielkiej Brytanii postanowili bojkotować sklepy Tesco. Do inicjatywy doszło po zapowiedzi jednego z członków kierownictwa firmy, Nicka Lanselya, że będzie zwalczał „złych” chrześcijan, którzy sprzeciwiają się tzw. „małżeństwom jednopłciowym”. „W te święta nie będę kupował w Tesco” – oznajmił Colin Hart, dyrektor Instytutu Chrześcijańskiego (Christian Institute), ekumenicznej organizacji promującej chrystianizm w Wielkiej Brytanii.
Czytaj całość...
J.T.Gross w wydawnictwie Znak
Nakładem wydawnictwa "Znak", za niecałe dwa miesiące, na półki polskich księgarni trafi najnowsza książka Jana Tomasza Grossa zatytułowana "Złote żniwa". Jest to już trzecia książka tego autora wydawana przez "katolickie" wydawnictwo.

http://fakty.interia.pl/historia/news/ipn-gross-stawia-problem-na-glowie,1581301
Czytaj całość...
"Milka" a polityczna poprawność
Z okazji walentynek, marka "Milka" zorganizowała konkurs "Miłosne graffiti". W Różnych miastach Polski, na konkretnych przystankach autobusowych miały zostać wystawione publicznie zwycięskie kartki walentynkowe. Każdy przystanek miał swoje własne głosowanie. Internauci poprzez głosowanie, mieli zadecydować, który projekt zwycięży i zostanie wystawiony jako plakat w podświetlanej gablocie przystanku.
W różnych listach głosowań pojawiły się kartki walentynkowe z przesłaniem wiary. Mogły zostać zepchnięte w zapomnienie. Ale o dziwo, sami internauci poprzez swoje głosy zrobiły z nich potencjalnych zwycięzców.
Czytaj całość...
 
Imieniny
28 Marca 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Aniela, Antoni, Jan,
Krzesisław, Sykstus
Do końca roku zostało 279 dni.
Sonda
Cytat
Są ludzie, którzy w polityce uznają tylko żniwo - nawożenie, orka i siew są niepotrzebne. Są tacy, którzy podczas pierwszych robót w polu już pytają o plon, a gdy nie widzą, zniechęcają się i odchodzą.
Polska bez żadnej wątpliwości ma o wiele więcej takich ludzi niż inne kraje. Wynika to niezawodnie stąd, żeśmy przez długi czas żyli bez polityki we właściwym tego słowa znaczeniu. To, co się nazywało polityką, to nie były ruchy celowe, jeno odruchy.
Roman Dmowski
Advertisement
Advertisement