Menu serwisu
Start
Artykuły
Nasz ruch
Rekrutacja
Bojkotuj!
Polecamy
Oglądaj
Linkownia
Kontakt
Dodaj do ulubionych

Nowości
Licznik odwiedzin
10361688
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Filmy
Śmierć rotmistrza Pileckiego
Oceny: / 0
Polecamy do obejrzenia film o aresztowaniu, pobycie w więzieniu UB i śledztwie skazującym na karę śmierci rotmistrza Witolda Pileckiego. W 1990r. wszystkich oskarżonych uniewinniono.

Zniesławienie, czyli prawda o tzw. "antysemityzmie"
Oceny: / 4
Polecamy do obejrzenia film zamieszczony przez naszego kolegę Zbigniewa Juźków, będącego dziełem uczciwego Izraelczyka Yoava Shamira. Nie jest pewne, jak dlugo film będzie mógł być zamieszczony na youtube. Jest on usuwany w róznych wersjach językowych w internecie z róznych portali video - zatem nalezy go jak najszybciej pobrać.
Czytaj całość...
Ukryte Siły
Oceny: / 0
Prezentujemy film dokumentalny z 1943 roku, który powstał we Francji. Przedstawia perypetie parlamentarzysty wstępującego w kręgi masonerii rytu Wielki Wschód. Rezyser filmu sam był wolnomurarzem. Ukazany został rytuał inicjacji oraz panujące wewnętrzne stosunki masońskie. Zapraszamy na film
Czytaj całość...
My Cichociemni
Oceny: / 2
Przedstawiamy film dokumentalny o polskich siłach specjalnych - cichociemnych. Szkoleni w Angli, przedostawali się do okupowanej Ojczyzny jako skoczkowie spadochronowi. Tworzyli oddziały partyzantki, dywersji, kontrwywiadu, łączności, fałszowania dokumentów. Tekst przysięgi Cichociemnych:
W obliczu Boga Wszechmogącego i Najświętszej Marii Panny, jako żołnierz powołany do służby specjalnej przysięgam, że poświęconego mi sprzętu, poczty i pieniędzy strzec będę nie tylko jako dobra państwowego, ale i jako środków i pieniędzy przeznaczonych dla odzyskania wolności Ojczyzny, a tajemnicy służby specjalnej dochowam, nawet wobec moich przełożonych i kolegów w konspiracji i nie zdradzę jej nikomu, aż do końca wojny. Tak mi Panie Boże dopomóż.
Zapraszamy na film - nie pozwólmy umrzeć historii i bohaterom
Czytaj całość...
Esoteric Agenda
Oceny: / 2
Dokumentalny film, obrazujący wiele zagadnień i złączonych faktów. Jak choćby wprowadzony Kodeks zywnościowy przez ONZ - Codex Alimentarius, o którym mass-media milczą. Plany ograniczenia populacji ludzkości i rozprzestrzeniająca się hegemonia mocarstw. Wszechobecne fałsze i zakłamania, mające na celu konkretne przyzwolenia społeczeństw na kolejne ograniczanie swych swobód, w imię walki "ze złem". Atakując militarnie państwa, bombardując mleczarnie, elektrownie, magazyny zywności, oczyszczalnie ścieków... Istnieje w obiegu juz tylko skazona woda. Wskaźnik śmierci dzieci ponizej 5. roku zycia w podbitym Iraku wzrósł o ponad 600%.
Czytaj całość...
Towarzysz generał
Oceny: / 9
Film dokumentalny o słudze Związku Radzieckiego, "generale" Ludowego Wojska Polskiego Wojciechu Jaruzelskim. Najbardziej przerazającym jest fakt, iz do dziś nie zapadł zaden wyrok skazujący... zaden.
Czytaj całość...
Illuminati
Oceny: / 7
Centralizacja władzy przebiega już dzisiaj. Wielki świat polityki władający narodami, niedostępny dla zwykłego człowieka, nie zna litości ani dbania o tych najmniejszych, o te miliony. Są tylko coraz większe wpływy, sięgające coraz dalej i dalej, chęć zysku, władzy, kierowania wszystkim i wszystkimi. Chipy wszczepianie ludziom, poprawność polityczna, odpowiedzialność karna za odmienne zdanie - to już dzisiejszy świat. "Legalne" oszustwa rządów, kłamstwa, bez żadnych skrupułów.
Czytaj całość...
Niemy krzyk
Oceny: / 7
Film dokumentalny praktykującego lekarza Bernarda Nathansona na temat aborcji. Fakty medyczne, połączone z nagraniem przebiegu zabicia płodu zarejestrowanego przy uzyciu USG. Całość az nadto czytelna i jednoznaczna.  
Czytaj całość...
Orwell przewraca się w grobie
Oceny: / 9
Media rządzą światem. To garstka posiadaczy koncernów medialnych decyduje o tym, co wiedzą, co myślą zwykli ludzie. Nie zajmują się ważnymi tematami i niewygodnymi. Tylko to co wygodne. Wszystko ma swój cel. Wojny ukazuje się jako dobrotliwe akty pomocy tubylcom, podczas gdy jest to bezpardonowa eksterminacja całych narodów. Nie może dojść do realnych zmian w gospodarce, gdyż politycy są zależni od mediów, czy w nich zaistnieją czy nie. Nie ma demokracji, tylko mediokracja.
Film obowiązkowy dla każdego.
Czytaj całość...
Droga do Guantanamo
Oceny: / 2
Film o trzech przyjaciołach palestyńczykach mieszkających w Wielkiej Brytanii, którzy wybrali się do swej Ojczyzny odwiedzić rodziny, a trafili do więzienia dla terrorystów. Amerykańska, nielegalna napaść, nielegalne więzienie ludzi, tortury. Tylko brać przykład z amerykańskiego wojska z zapędami imperialistycznymi i wspomagać ich, w tych nielegalnych wojnach. Film oparty na faktach
Czytaj całość...
 
Imieniny
24 Marca 2017
Piątek
Imieniny obchodzą:
Dzierżysława,
Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek,
Sewer, Sofroniusz,
Szymon
Do końca roku zostało 283 dni.
Sonda
Cytat
Pierwsze strzały w getcie warszawskim oddali Żydzi do Żydów. Mordechai Anilewicz, 23 letni przywódca powstania w getcie został wydany przez własnych ludzi.
Lesław Giermański świadek współpracy Żydów z Niemcami
Advertisement
Advertisement