foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 10 lipca 2015r. jak co roku odbył się w małej miejscowości Kępa w województwie łódzkim Festiwal Orle Gniazdo. Na miejscu organizatorzy postarali się o ogromny namiot koncertowy oraz pole namiotowe na nocleg.

 

 

W tegorocznym festiwalu brały udział polskie i zagraniczne zespoły takie jak - Szwadron 97, Nordica, Obłęd, Prawy Prosty, Pozytywka, Slavic Rebirth, GAN, All Bandits, Stalag, Hippie Raus, Egeszseges Fejbor, KMVII, The Averzia. Trzeba wspomnieć, iż Festiwal był bardzo dobrze chroniony, przed wjazdem na FOG można było ujrzeć sporą liczbę policjantów którzy zatrzymywali samochody przed wjazdem na Festiwal i spisywali lecz nie wszystkich. Spora liczba uczestnikówzostała skontrolowana. Po dojechaniu na miejsce można było nabyć koszulki patriotyczne, książki, flagi.

Nie obyło się bez naszych akcentów, można było dostrzec książkę, wskazania programowe Obozu Wielkiej Polski. Organizatorzy profesjonalnie przygotowali tego roczny Festiwal, który odbył się bez zastrzeżeń i bez incydentów. Organizatorom pozostaje życzyć kolejnego udanego Festiwalu Orle Gniazdo w następnym roku, do zobaczenia.

Krzysztof Bożek

Komentarze obsługiwane przez CComment

Żydzi są bardzo samolubni. Nie obchodzi ich ilu Estończyków, Łotyszy, Polaków, Jugosłowian czy Greków zostało zamordowanych lub wysiedlonych, liczą się tylko Żydzi których należy szczególnie traktować. Dajcie im fizyczną, finansową lub polityczną siłę a natychmiast zapominają jak ich traktowano i postępują w podobny sposób wobec innych.
Harry Truman prezydent USA