foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Dnia 3 maja 2009r. około godziny 12.00 działacze i sympatycy Obozu Wielkiej Polski wzięli udział w obchodach państwowych jakie miały miejsce pod Grobem Nieznanego Żołnierza. Osoba pełniąca obowiązki prezydenta Polski zaprosiła wszystkich Polaków do uczestniczenia w tej uroczystości, a więc nie moglibyśmy nie skorzystać.

Nie zabrakło na miejscu zdarzenia z policją, która "spisywała" naszych działaczy. Podczas tejże czynności znamienne były słowa pewnej emerytki, która protestowała przeciw temu procederowi: "zostawcie ich, oni przecież nic nie zrobili".
Dziękujemy wszystkim zebranym. Mamy tu na myśli również naszych Kolegów z Obozu Narodowo Radykalnego czy innych środowisk narodowych.
Dziękujemy również przechodniom, którzy bardzo chętnie brali od nas materiały i odnosili się do nas z sympatią.

Komentarze obsługiwane przez CComment

Geremek jest poza wszystkim polskim Żydem, więc dlaczego miałby szczególnie kochać nacjonalistów (...) kluczowym czynnikiem w postawie Michnika było żydowskie pochodzenie. O czym krytycy Michnika boją się mówić otwarcie, a o czym oni mówią wprost. Żydowskie pochodzenie Michnika skłaniało go do widzenia prawicy w kategoriach ONRowskiej bojówki tworzącej ławkowe getta na uniwersytetach. Dla Żyda (...) jakim jest Michnik, odradzanie antysemityzmu byłoby klęską. Był gotów wejść w pakt z diabłem, żeby odrodzenie takiej prawicy zahamować (...) Michnik boi się endecji bardziej niż komunistów (...) No i Borowski jest ze starej żydowskiej i komunistycznej rodziny, co może mu utrudnić drogę do "szefostwa".
Jan Maria Rokita Alfabet Rokity, Kraków 2004