foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Gubimy się w zawiłościach historycznych czasów powojennych. Zwłaszcza młode pokolenie uważa Hitlera wyłącznie za szaleńca, Stalina za wujka socjalizmu, żydokomunę za fikcję a Solidarność odpowiedzialną wyłącznie za zryw niepodległościowy.

Czytaj więcej...

Około 5500 żydów fałszując dokumenty wyłudziło 42 miliony dolarów w Stanach Zjednoczonych, wypłacone przez Niemcy, podając się za ofiary Holokaustu, ujawniła we wtorek prokuratura w Nowym Jorku. W stan oskarżenia postawionych zostało 17 osób w sprawie o oszustwo trwające przez dłuższy czas dokonane poprzez specjalny fundusz rekompensat przeznaczonych na pomoc dla ofiar prześladowań hitlerowskich w czasie II Wojny Światowej, poinformowała w komunikacie prokuratura.

Czytaj więcej...

31 mają 2010 roku, Izrael znów pokazał swe syjonistyczne zapędy. Podczas ataku na Strefę Gazy mówiono opinii publicznej, że chodzi tylko o wyeliminowanie kryjówek Hamasu, a nie o całą ludność Palestyńską. Hipokryzja Izraela jest teraz jak na dłoni. Sześć statków, prowadzonych przez jednostkę turecką, zostało zaatakowanych przez syjonistów, którzy ostrzegali że nie pozwolą na żadną formę pomocy humanitarnej. Jak inaczej więc to nazwać jak nie realizowanie planu eksterminacji całej nacji Palestyńczyków? To do zwykłych cywili, matek i dzieci, była zaplanowana ta pomoc.

Czytaj więcej...

Organizacja „Przerwać milczenie” zrzeszająca weteranów armii izraelskiej – Sił Obronnych Izraela (IDF) zbierała informacje, świadectwa o tym co działo się podczas ostatniej napaści na Strefę Gazy. W operacji „Płynny Ołów” zginęło ponad 1300 Palestyńczyków oraz 13 żołnierzy izraelskich.

Czytaj więcej...

Mohammed Omer, niedawny laureat prestiżowej nagrody dziennikarskiej „Martha Gellhorn Prize”, jest pacjentem w szpitalu w Gazie w Palestynie, z powodu ran i obrażeń odniesionych w czasie tortur, zadanych mu podczas przesłuchania, przez izraelskie służby bezpieczeństwa po jego powrocie z Europy. To znęcanie się nad Omerem spowodowało oficjalny protest rządu holenderskiego oraz wzmianki w prasie brytyjskiej, holenderskiej i internetowej w USA.

Czytaj więcej...

Gruzinski minister Temur Yakobashwili podziękował Izraelowi za pomoc w szkoleniu gruzinskiego wojska. "Izrael może być dumny ze swoich oficerów, którzy szkolili gruzinskich żolnierzy", powiedzial T. Yakobashwili, który nie ukrywa swojego żydowskiego pochodzenia, w wywiadzie dla Radia armii izraelskiej w jezyku hebrajskim. Temur Yakobashwili, gruzinski minister d/s integracji, stwierdził, że szkolenie to umożliwiło Gruzji stawianie oporu rosyjskim oddziałom w starciach, które w ubieglym tygodniu wybuchły w separatystycznej prowincji Ossetia.

Czytaj więcej...

W swoim ostatnim Raporcie do Kongresu USA, Biuro Departamentu Stanu d/s Światowego Antysemityzmu zawarło szokujące stwierdzenie, a mianowicie, że wiadomość w Nowym Testamencie mówiąca, że “Żydzi ukrzyżowali Chrystusa” jest klasycznym przykładem antysemityzmu - historyczną formą nawoływania do nienawiści. Już w roku 2005 raport tego biura opisywał “antysemicki incydent”, w którym polski ksiądz był oskarżany o szerzenie nienawiści, głosząc kazania, że "Żydzi zabili Chrystusa".

Czytaj więcej...

Jak podają raporty instytucji rządowych i organizacji walczących z plagą narkotykową, w ostatnich latach - nastąpił niebezpieczny wzrost spożycia bardzo groźnego narkotyku z grupy tzw. MDME, znanego powszechnie w ulicznym handlu jako Ecstasy. Aż 12% młodzieży amerykańskiej choć raz spróbowało tego narkotyku, a spożycie wzrosło aż o 70% w ciągu ostatnich dwóch lat. Skąd pochodzi ten narkotyk, kto tworzy na niego rynki zbytu i rozkręca zapotrzebowanie? - Nieco światła rzuciło tutaj szacowne pismo żydowskie Moment.

Czytaj więcej...

Niedawno media amerykańskie ujawniły przecieki z istniejącego systemu podsłuchu rozmów telefonicznych, który znajduje się w rękach władz policyjnych. Pisano tu o wielu przypadkach, w których musiano przerwać śledztwa prowadzone w sprawach od prania brudnych pieniędzy i przemytu narkotyków zaczynając a na ataku 9/11 kończąc. Miało to miejsce w rezultacie działania firm izraelskich, które zajmowały się produkcją i instalowaniem aparatów podsłuchowych oraz firmy zbierającej informacje dla wystawiania rachunków za rozmowy telefoniczne z nieomal każdego aparatu w USA.

Czytaj więcej...

Grupa ponad 130 lekarzy brytyjskich wezwała do bojkotu Izraelskiego Stowarzyszenia Medycznego (Israel Medical Association - IMA) i do wyrzucenia go ze Światowego Stowarzyszenia Medycznego. W liście opublikowanym w brytyjskim The Guardian, podpisanym przez doktorów i profesorów, m.in. Derek Summerfield, Colin Green, Ghada Karmi, David Halpin, Pauline Cutting, padają najostrzejsze słowa potępienia pod adresem stowarzyszenia izraelskiego, których członkowie "Odmówili zaprotestowania przeciwko przestępstwom wojennym", których dopuszcza się armia izraelska.

Czytaj więcej...

Grupa 27 członków Konferencji Biskupów Niemiec złożyła historyczną wizytę w Izraelu odwiedzając m.in. Muzeum Ho­locaustu Yad Vashem, święte miejsca chrześcijaństwa, jak również terytorium Autonomii Palestyńskiej. W czasie poby­tu w Izraelu biskupi wypowiadali na ogól wyważone i spo­kojne opinie. Sytuacja zmieniła się po zapoznaniu się z sy­tuacją Palestyńczyków. Towarzyszący biskupom dziennikarze niemieccy - usłyszeli wiele krytycznych uwag na temat Izraela, co szeroko odnotowały niemieckie media. Biskup Gregor Maria Franz Hanke przyrównał zdjęcia z warszaw­skiego ghetto jakie widział w Muzeum Yad Vashem do wi­doków z ghetto w Ramallah.

Czytaj więcej...

„Goje mają być wywiedzeni w pole” („goimy are to be deceived”) według nauki Talmudu, który jest zapisem dyskusji, a nie jednoznacznych decyzji religijnych czy też etycznych, mimo tego że Talmud dosłownie znaczy Prawo Prze­kazywane Słowem. Faktycznie Talmud może dać uzasad­nienie, dla jakiejkolwiek postawy czy też działania Żyda wo­bec nie-Żyda. Słowo Midrasz po hebrajsku znaczy „komen­tarz" i właśnie Talmud jest specyficznym tekstem, według którego, dzięki komentarzom i pouczeniom, uczy się jak Ży­dzi mają bronić swojej tożsamości, mimo życia na wygna­niu (po prostu na obczyźnie) wśród ludzi, z którymi według Talmudu nie powinni się asymilować.

Czytaj więcej...

Akcja zniesławiania Polaków, których obarcza się winą za przestępstwa dokonane na Żydach przed i po II Wojnie Światowej w różnych publikacjach jest faktem. Nasilenie antypolskiej propagandy związane było ostatnio z rocznicami wydarzeń w Jedwabnem i Kielcach. W ślad za tymi publikacjami, żydowskie, ekstremistyczne grupy wystąpiły z roszczeniami restytucyjnymi na sumę około 65 mld USD oraz zażądały wypłacenia 1 mld EURO przez rząd polski za obligacje państwowe, które należały do “ofiar Holokaustu”. Adwokat reprezentujący interesy żydowskie powiedział, że “To tylko początek roszczeń wobec Polski” (Allan Hall, Scotsman, 21.06.2006). Oficjalnie, szczegółów jeszcze nie opublikowano - dotyczących dalszych żądań. Prawdopodobnie będą one dotyczyły całej żydowskiej własności, która przed wojną znajdowała się na terenie dzisiejszej Polski.

Czytaj więcej...

W ramach Zimnej Wojny, Sowietom potrzebny był kon­flikt na Bliskim Wschodzie, bogatym w naftę. Planowane pogromy Żydów w latach 1945-47 i 1950-52 były mechanizmem wypędzania Żydów z krajów ich zamieszkania, w celu zaludniania i budowy Izraela, którego rolą strategicz­ną dla Sowietów, było wywołanie konfliktu zbrojnego o zie­mię między Żydami a Arabami.

Czytaj więcej...

Terror rabinów wobec społeczności żydowskich działał na przestrzeni tysiąca lat do połowy XIX wieku, według pro­fesora Izraela Shahaka, autora książki „Żydowskie Dzieje i Religia; Żydzi i Goje. XXX Wieków Historii” („Jewish History, Jewish Religion”). Profesor Shahak jest jednym z przywód­ców izraelskiego ruchu w obronie praw człowieka. Czytelni­ka uderza podobieństwo terroru rabinów do lepiej nam zna­nego terroru sekretarzy partii komunistycznych XX wieku.            

Czytaj więcej...

Na podstawie dekretu prezydenta Busha, dnia 16 października 2004r. powstało biuro, jako "Akt nadzoru Globalnego Antysemityzmu" (Global Anti-Semitism Review Act). W dniu 22 maja 2006r., na szefa biura został nominowany Gregg Rickman.  

Czytaj więcej...

Temat  trochę  rozszerzę  o  problem  tzw.  "transformacji  ustrojowej" i  reprywatyzacji  w  ogóle  od  samego  początku  tzw.  "III  RP" -prywatnego państwa  żydokomuny  i  jej  akolitów -celowo pozostawiony  bez uregulowań prawnych  jako  że  mętnej  wodzie  łatwiej  do  sieci  zagonić  rybę.  Dzisiaj  już mamy  pełną  świadomość  o  największym  w  dziejach  Polskiego  Narodu przekręcie pod nazwą tzw.  "transformacji  ustrojowej"  przeprowadzonym  przez służby  komunistyczne,  a  ściślej -żydokomunistyczne  w  większości  państw postkomunistycznych łącznie z Rosją. Polska została wypchnięta na pierwszy plan do przetestowania przekrętu przejęcia gospodarek państw komunistycznych z Rosją włącznie.

Czytaj więcej...

Izraelska ekonomia jest w stanie rozkwitu. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie. Izrael może poszczycić się niespotykanym sukcesem. Na dzień dzisiejszy, wygraliśmy ekonomiczną niezależność i wykupujemy Manhattan, Polskę i Węgry. (...) Dla naszego małego kraju jak nasz to jest naprawdę zadziwiające. Widzę, że wykupujemy Manhattan i wykupujemy Węgry i wykupujemy Rumunię i wykupujemy Polskę. To co widzę [pokazuje], że nie mamy z tym problemów. Dzięki naszemu talentowi, naszym kontaktom i naszemu dynamizmowi, [mamy] własności prawie wszędzie.
Shimon Perez Konferencja ekonomiczna w Tel Awiwie. Cytat ukazał się m.in. w "Maariv" oraz "Yediot Aharonot"