Wrocław: Rocznica Powstania Warszawskiego

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


 

Dnia 1 sierpnia 2018r. kodomici i ubywatele R.P. o godz. 16.50 w obstawie policji weszli na środek pl. Dominikańskiego we Wrocławiu, standardowo z hasłami obrażającymi Polaków nazywając ich faszystami. Dzierżyli napis - rotmistrz Pilecki nie nacjonalista. Zdaje się, że grupa ta zapomniała, że m.in. pod zarzutem faszyzmu zginął rotmistrz W. Pilecki.

Tak pod zarzutami faszyzmu mordowali naszych bohaterów Wolnej Polski bandyci z UB i NKWD, często Izraelici. O godz. 17.00 polscy patrioci przysłonili swoja liczebnością zakłamane towarzystwo lewackie, które zagłuszono okrzykami Cześć i chwała bohaterom, Raz sierpem raz młotem w czerwona hołotę, Śmierć Wrogom Ojczyzny. Dla przypomnienia, narodowcy brali udział w Powstaniu Warszawskim. Służyli w jednostkach Chrobry 1 i 2, w jednostce Gustaw i innych. Złożyli ogromna ofiarę życia mając często po kilkanaście lat. Potem hańbieni przez komunę często mordowani jak chociażby Jan Rodowicz "Anoda" harcerz grup szturmowych Szarych Szeregów, zamordowany przez UB w Warszawie.

 

Rafale Dutkiewiczu, Twój prywatny folwark zwierzęcy się kończy. I Twoja kariera aparatczyka komuny też. Nie miałeś za grosz przyzwoitości ściągając lewackie odpady różnych tworów, by pokazać kto tu rządzi. Od dawno jesteś skończony jako gospodarz miasta, zwłaszcza niezgadzający się na powieszenie flagi narodowej na ratuszu. Antypolaku za grosiwo unii, Orly Pruskie we Wrocławiu maja się aż nadto dobrze za Twoich rządów i są świetnie wyeksponowane w dwóch miejscach. To tylko o Tobie świadczy. Dawno z Polski powinieneś wyjechać.

Dariusz Stępiński

 

Komentarze obsługiwane przez CComment

Panowie, mamy u nas przykrzejsze zagadnienie od zagadnienia rzymskiego: jest nim Żyd. W którym tylko kraju osiedlili się Żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii i podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie. Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, żyją z innych wampirów. Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych narodów, którzy nie przynależą do ich rasy. Jeśli nie oddalą się oni z naszego kraju mocą naszej konstytucji, stanie się pewne, że w przeciągu mniej aniżeli 200 lat, przybędą do nas w takiej masie, że będą na czele dominowali i kraj pochłoną. Zmienią formę rządzenia, za którą my, Amerykanie, przelewaliRoman Dmowski

Jeden z ojców odzyskanej niepodległości Polski. Założyciel Komitetu Narodowego Polski.

Czytaj więcej

Jędrzej Giertych

Ideolog Obozu Narodowego, dyplomata i dziennikarz. Bliski współpracownik R. Dmowskiego, autor wielu książek i rozpraw historycznych.

Czytaj więcej

Adam Doboszyński

Polityk, pisarz i intelektualista, związany z obozem narodowym. Działacz Obozu Wielkiej Polski.

Czytaj więcej

Deklaracja Ideowa

OWP jest organizacją świadomych sił narodu, mających za zadanie uczynić go zdolnym do silnego ujęcia w swe ręce spraw swoich.

Czytaj więcej